Разноразно питање

  1. Сигуран сам јер има филм са Бадом Спенсером кад сјебава неке мексиканце.Приђе шанку узме Ботл Опенер метне га на палац овом грингосу боред њега и наћера га да му све призна иначе ломи !

  2. ma pretpostavljao sam da se to tako zove, kao i kod nas.

  3. ајде дефиниши тамо , да имамо оригиналан назив за отварач , барем ми вукајлијаши.

  4. auć,ne pada mi ništa na pamet baš...treba nam neko prekul ime.

  5. Немо, корк опенер је само за пампуре, и то је тај вадичеп, манијак вероватно пита за онај отварач за пиво што се користи.

    Ја га зовем упаљач
    http://26.media.tumblr.com/tumblr_lxuyq4hERJ1r3k1m8o1_500.png

  6. corkscrew ti je vadičep, a bottle opener mu dođe onaj običan, za pivce

  7. НЕ ЗНАМ ГДЕ ДРУГДЕ ДА НАПИШЕМ ОВО ПА ЋУ ОВДЕ:

    МОЛИМ МОДА КОЈИ ВИДИ ОВО ДА МЕ БАНУЈЕ НА МЕСЕЦ ДАНА, ЈЕРБО НЕ ЖЕЛИМ ДА БУДЕМ НА САЈТУ ДОКЛЕ ГОД ЈЕ ОВО У ПРВИХ 10 СТРАНА ОДАБРАНИХ ПОСТЕРА !!!

  8. ima sve na Vuki definisano pa i otvarači :)

  9. Htela sam da učim nemački preko nekog sajta ali sam se predomislila, i sada mi stalno stižu mejlovi na nemačkom. Ne znam preko koje opcije to da stopiram.

  10. Блокирај им домен, да ти иде директ у спам све типа bilosta@skolanemackog.de, ако већ немаш опцију да откажеш претплату, мада мислим да би морала да је имаш.

  11. Koji jezik se prica u svajcarskoj?

  12. Uglavnom Njemački ... ali mogu da ti kažem da očajno znaju Engleski, onako, kolektivno ... OČAJ!

  13. francuski, italijanski, njemački i romanski.

  14. Vidro, koji ti je to poseban romanski jezik? :)

  15. Хтела је да каже ромски.

  16. bilo bi kul kada bi neko mogao da mi nadje odlomak iz zaboravljenih (serija), kada Danilo Lazovic (Adam) pokusava da se ubije sa tusem i selotep trakom.
    Hvala

  17. Vidra je mislila reto-romanski (ili kak se vec pise), parla ga 5000 osoba u CH

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.