Pitanje autor - odgovor moderator

  1. ko se igra sa forumom?
    izgleda odvratno ko ciganjska buvlja pijaca.

  2. Шоми
    желим да питам терминатора
    зашто ми је експресно
    терминисао ову дефку после
    само 2 минута бивствовања?

    Jer ne zadovoljava standarde i nema formu definicije. Možeš ti to mnogo bolje.

  3. ko se igra sa forumom?
    izgleda odvratno ko ciganjska buvlja pijaca.

    3 moderatora su pripadnici Romske zajednice, od kojih 2 rade na buvljoj pijaci, dok je treći zaposlen u kancelariji za ljudska i manjinska prava.

  4. ne mogu nista da vidim facafaco...
    cini se da je to nesto 'nako random.

    jel ti opada skor, ili ne raste dovoljno brzo?

    Ма опуштено Келте... Буквално у једном тренутку сам добио два минуса, и послије неког времена исто у тренутку још два. Мислим оно... јебеш те минусе :Д, али ријетко се дешава тако нешто. Због тога сам чисто из предострожности питао, да знам за сваки случај. А и уосталом, рекао сам у тамо питању - "хипотетички". Свеједно, хвала за бригу :)

  5. 3 moderatora su pripadnici Romske zajednice, od kojih 2 rade na buvljoj pijaci, dok je treći zaposlen u kancelariji za ljudska i manjinska prava.

    Modeme vam treba polomiti. Imenujte ga da ga spalimo na lomaci ko vesticu

  6. ne sekiraj se, 4 minusa na tvoj br. definicija su statisticki nista. mozda je neko zaredjao, mozda vise njih, al nema price nikakve...

    na tvoj skor to jedino ako ti padne za vise od 100 nadole odjednom, ili primetis da pada na dole vremenom, ili da stagnira a pises nove definicije.

  7. Знам, знам... Oпуштено... :)

  8. Буквално у једном тренутку сам добио два минуса, и послије неког времена исто у тренутку још два.

    Daj, jebote, mojne da si kuvalija.

  9. Facofacoo, slobodno oduzmi jedno "faca" iz nadimka. Nisi dostajan. Pih.

  10. опа Месалина мод, честитам.
    морао сам да питам ипак је 2 мин прошло. потрудићу се :)

  11. Ма подувате ми киту брадату. И нема овај пут педерски смајли. Сад можеш да ми вратиш друго фаца и додаш још једно. Зпла.

  12. HAHAHA!
    Nego, oće li biti odgovora na ovo?

    Ako mi je originalan nalog banovan, to znači da mi i dupli podleže istoizrečenoj kazni?

  13. buxnomaniače, tako je.

  14. Kako da postanem bolji autor, a samim tim i bolji čovek?

  15. Vidovita Zorka je u istražnom zatvoru, Kleopatra pobegla u Rusiju a Milan Tarot radi sutra od 8. Ne bih znao kako da ti pomognem.

    Sinko, zaviri u svoju dušu, naćićeš nešto čisto, siguran sam. ;)

  16. korle, ipak mislim da je milica trebala da odgovori na to pitanje :)

  17. Kako da postanem bolji autor, a samim tim i bolji čovek?

    Moraš da jebeš samo u vreme velikog posta i malih boginja.

  18. Myth
    Kako da postanem bolji autor, a samim tim i bolji čovek?

    За почетак зајеби симбиозу та два. Ево погледај господина Делеверу. Он је обичан нациста, а фантастичан је аутор. Док сам ја на пример феноменалан аутор, а још бољи човек. То мисле и остали, зато то и не истичу толико, јер је просто очигледно.
    закључак: све је ствар перцепције ;)

  19. Mylyce citiraću jednog lika koji je komentarisao neku moju definiciju:

    Skromnost nije grad u Rusiji

    :)

  20. Лоле, твоја перцепција је скоро па гора од моје у мом прошлом коментару.
    Толико лоша да желим да верујем да си ми ово написао само због те одличне форе с Русијом :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.