Prijava

Ma jebem ti rat... Najgluplje traćenje vremena, snage i zdravlja(mentalnog i fizičkog) koje postoji na svetu.

Zato ljudi ne vole da pričaju o tome.Oni kažu vi su krivi, mi kažemo nismo, vi ste i priča ode u kurac...
EDIT

Ја сам супротно искуство имао. Таксиста Србин ми наплатио вожњу од Лукавице до Башчаршије 6-7 марака скупље него таксиста муслиман од Башчаршије до Которца, дакле за дужи пут, плус узбрдо. А обојица су знали да сам ја Србин који је допутовао из Београда. Е, сад, можда је то само случајност, али је факат муслиман испао више фер него ''наш'' Србин. :)

Pazi naši taksisti su generalno lopovi i rade bez taksimetra.A dole u gradu su ljudi ozbiljni i poštuju pravila.I ako te moj buraz odero izvini...

Узгред, бањалучки ћевап није лош. Додуше, јео сам само оне ''лиценцне'' док је била пре неколико година ћевабчиница на углу Палмира Тољатија и Гоце Делчева, сећам се да су разбијали, волео бих да пробам и оригиналне у Бања Луци. :)

Ja bih se pridružio Burzumu.

Nikad mi nije bilo jasno kako je oko tog Sarajeva stvorena tolika količina patetike kao ni oko jednog drugog grada.
Sarajevo je grad u kojem su Srbi masovno klani,upucavani,silovani i proterivani od strane jednih te istih jebenih ljudi u Prvom Svetskom Ratu u Drugom Svetskom Ratu u Ratu u Bosni.Sad nas konačno tamo i nema više.

Evo recimo,naslov ove teme.Sarajevo će biti,sve drugo će proći.I jeee.Šta ako kad sve drugo prodje ipak bude Maribor ili Varaždin? :)

Ali kapiram,to je vaša raja.Nigde nema takvog zezanja ko u Sarajevu.
Za 20 godina 90% potomaka Srba iz Sarajeva bi ladno opet živelo sa balijama u Sarajevu da im ponude,bili bi raja,gledali bi Želju ili šta se već radi kad si uber kul Jugosloven.

Koliko je objektivno grad lep,nikad nisam bio,ne mogu baš da tvrdim.Što mogu da kažem sa slika,ne volim gradove koji su u rupi.Iskreno sa ove prve slike koja je okačena nemam utisak da gledam neki preterano lepi grad,više imam utisak k'o da gledam Užice.Nije mali grad,to je pozitivno.Opet,nije ni veliki.

više imam utisak k'o da gledam Užice

Која победа.

Banjalučki i Sarajevski su tu negdje, Džim. Ni ja se ne mogu odlučiti koji je bolji. :)

Banjalučki i Sarajevski su tu negdje, Džim. Ni ja se ne mogu odlučiti koji je bolji. :)

Ја ћу да ти кажем - лесковачки.

Ја ћу да ти кажем - лесковачки.

Čibe! Šta vi znate o ćevapima :)

Čibe! Šta vi znate o ćevapima :)

Не знамо ми, али знају комшије Лесковчани. :)

Ја мислим да све то заправо зависи од тога колико си гладан у тренутку. :)
Зашто људи мисле да је Сарајевски добар - зато што се измориш од дугог пута преко брда и планина, па једва дочекаш да уђеш у Сарајево и да се развалиш од ћевапа као стока. :)

Сарајево ће увек остати, у праву је аутор. У песми Лепог Миће "Над Сарајевом свиће судња зора, с Турцима се ратовати мора". Тако да, Гвоздене, Марибор може да нестане, али Сарајево захваљујући Лепом Мићи неће никад :)

Ma Maribor brate najjači grad,šljakerski Slovenci. :D

Еј, можете ви да сањате да су босански ћевапи најбољи, али Лесковац је Лесковац.

aha, zato jedan moj prijatelj daje 3kg leskovačkih za jedan kg zeničkih sirovih samo da mu donesemo. Bolji je kad ne znaš za bolje.
I menjajte naziv teme, odvratna je, patetična je, kako kurac Sarajevo i večnost i pičke materine, ja jarana i govana...Pobiše se na najprimitivniji način, ovi dole po stanovima kolju jarane Srbe preostale po gradu, ovi gore po brdima nešto gađaju umesto lepo il da odjebu il da ga uzmu za mesec dana.

Ko će otvoriti temu o ćevapima? A? :)

Е, а има и она Неђина о терању преко Башчаршије лоло

Nikad mi nije bilo jasno kako je oko tog Sarajeva stvorena tolika količina patetike kao ni oko jednog drugog grada.
Sarajevo je grad u kojem su Srbi masovno klani,upucavani,silovani i proterivani od strane jednih te istih jebenih ljudi u Prvom Svetskom Ratu u Drugom Svetskom Ratu u Ratu u Bosni.Sad nas konačno tamo i nema više.

Za nekoga ko ne živi u Sarajevu sereš.Ali baš sereš.Lako je biti veliki srbin u Srbiji.Sranja su se dešavala.Ali su se dešavala na obe strane.Koliko je granata palo na Sarajevo.Pa naši snajperi su skinuli ljudi i ljudi.A što se tiče imena teme ne shvataj to bukvalno.To je samo izreka.

EDIT Banjalučki ćevapi su govno.Kad ti ispadnu na zemlju odskaču.

Јебала вас препуцавања. Причамо о ћевапима, бре. :)

aha, zato jedan moj prijatelj daje 3kg leskovačkih za jedan kg zeničkih sirovih samo da mu donesemo. Bolji je kad ne znaš za bolje.

Јеси ти некад пробала праву лесковачку пљеску или ћевап? Притом не мислим на оне абоминације што се праве по Београду, у киосцима на којима пише ''лесковачки роштиљ'', а оно унутра раде неке Лале из Новог Сада и Земунци.

Е, ако нисте јели лесковачки ћевап у Лесковцу, онда немамо о чему да причамо, лепо каже Џим.

:kašlje: Malčice mi spemujete temu...

EDIT Banjalučki ćevapi su govno.Kad ti ispadnu na zemlju odskaču.

Pa onda nemoj da ti ispadaju. Razumem ja da su malo komplikovaniji za konzumaciju od sarajevskih, al' opet. Valjda imaš sve prste.