Prijava

Hajd da ti ja ne spamujem ;)
Išli mi u SA i nazad u autu bio Čelikov šal, srpske table/iz Srbije brale/
i pitamo druga Hoće li nam razbiti auto?
-Zbog tablica neće, zbog šala hoće :)))

Za nekoga ko ne živu u Sarajevu sereš.Ali baš sereš.Lako je biti veliki srbin u Srbiji.Sranja su se dešavala.Ali su se dešavala na obe strane.

Koliko su srpski snajperi skinuli ljudi?Svakako manje nego što je Srba pobijeno samo u pogromu 1914. Koliko Srba danas ima u Sarajevu. 1000? 2000?

Ali dobro,ja stvarno ovde neću da se ponižavam ističući srpska stradanja u tom gradu da bi mi ti bacao neke racionalizacije kako eto muslimani i nisu tako loši.
U krajnjem slučaju meni je jasno šta je tu posredi.Možda je još sećanje na rat preblizu ali potrebno je još malo samo da izbledi da bi se došlo do one tačke a la 74-a kada tebi kao Srbinu iz Sarajeva više ide na kurac Srbin iz Beograda nego tvoj komšo Hafiz koji ti je raja i s kojim možeš na ćevape.I koji će i ako 2030 bude neko sranje gledati kako da najebeš.
Samo,onda mi se malo kenja kad vidim koliko vas je raje po Beogradu i ostalim gradovima po Srbiji...

Manijaci i Robijaši se nikako ne podnose.Sjećam se jesenas došla cijela Zenica u Sarajevo zbog Čelikovog transa koji su manijaci ukrali.Trebao fajt da bude veliki....
Ja lično navijam za Slaviju.Išao u Zenicu na tekme.
EDIT

Koliko su srpski snajperi skinuli ljudi?Svakako manje nego što je Srba pobijeno samo u pogromu 1914. Koliko Srba danas ima u Sarajevu. 1000? 2000?

Progon je izvršila austrougarska vojska.Sva vješanja i ubistva su se desila zbog srba u Beogradu kao i uvjek.Misliš da je Gavrilo sam odlučio da ubije Franca Ferdinanda.Nemoj sad da ovo izgleda kao priča "Gavrilo je terorista" od koje mi se sere.I te takozvane sarajlije po Srbiji.Bio u Sarjevu 2-put i Sarajlija...

Е, ако нисте јели лесковачки ћевап у Лесковцу, онда немамо о чему да причамо

Има неки посебан шмек. :)
Али, никако роштиљ са Роштиљијаде. То је голо говно.

И мени се кења од раје, јер је дружина издувала. Моји маторци су од плате издвајали за стамбени фонд, а држава их је зајебала и сад са 20 година живим у двоипособном стану са још пет људи. Опколили су радна места, поотварали су фирме, ко је ту највише испушио па ми домородци. Онда ми се појави нека патетична слика о некој избегличкој породици која живи у шупи, док је друга страна босниан медаље кућа на Сењаку. Добро, ту смо и ми сами криви, јер се босанчероси међусобно испомажу, а ми не знамо ко живи са нама у згради, а и ако знамо мрзимо га. У сваком случају, много лоших ставри које су затровале дух Београда је дошло са оне стране Дрине.

Samo,onda mi se malo kenja kad vidim koliko vas je raje po Beogradu i ostalim gradovima po Srbiji..

ovako nešto, ali to je svuda slično. Npr. u Vojvodini vlada mišljenje da je vojvođanski Mađar u nekom antagonizmu prema Mađaru iz Mađarske, ima tog ali kur moj kad je rat, onda pada klanje bato.
Meni lično idu na G i oni zeničani koji su mahali parolama tipa Nek se zapali sva Zenica a sad nema u kojoj grupi po FB nisu za Zenicu/namerno navodim svoj eks grad/.
A priča sa sarajevskom rajom je slična a toliko laksativnog dejstva da...momenat, odoh u wc, nastavite bez mene.

Какав Лесковац, какве пичке материне. Добар је, али није к'о овај. Или јесте, јбг, не сећам се, био сам давно у Лесковцу али ето, да вам контрирам.

Слажем са са Бурзумом и Гвозденовићем за ово што су рекли. Превртљиви су они, јбг, и кењају стално нешто. Братство, јединство, курац, палац, да дође рат, окретали би нас први на ражњу. Ови наши нису нешто бољи. Да не износим баш своје мишљење, пало би вређање.

Иначе, Тузлански кантон јебе.

Е, а има и она Неђина о терању преко Башчаршије лоло

Имаш поред ове прве што си споменуо од Лепог Миће и још оне две његове, "Крвава свадба" и "Република Српска". Ето, те су исто о Сарајеву. Мада контам да их знаш већ... :)

И мени се кења од раје, јер је дружина издувала. Моји маторци су од плате издвајали за стамбени фонд, а држава их је зајебала и сад са 20 година живим у двоипособном стану са још пет људи. Опколили су радна места, поотварали су фирме, ко је ту највише испушио па ми домородци. Онда ми се појави нека патетична слика о некој избегличкој породици која живи у шупи, док је друга страна босниан медаље кућа на Сењаку. Добро, ту смо и ми сами криви, јер се босанчероси међусобно испомажу, а ми не знамо ко живи са нама у згради, а и ако знамо мрзимо га. У сваком случају, много лоших ставри које су затровале дух Београда је дошло са оне стране Дрине.

Alo zajebite malo pa nije ovo tema "Jao jadan ja, bosanac ima kola i auto a ja živim kod keve".Jel ti bosanc kriv što nisi uradio nešto sa svojim životom.Ako želiš nekoga da mrziš mrzi sebe.

Босанац ми је крив, између осталог. Као што су Срби у Немачкој криви Шваби јер му заузимају радна места. Да, криви су ми и Босанци и Црногорци који су студирали овде за џ све ове године.

Да, слажем се да је то са Босанцима који живе у шупама, а имају виле на Сењаку стереотип. Јебига, такви наравно постоје, па боду очи. Али то је можда један промил оних који су се доселили у Србију.

Босанац ми је крив, између осталог. Као што су Срби у Немачкој криви Шваби јер му заузимају радна места. Да, криви су ми и Босанци и Црногорци који су студирали овде за џ све ове године.

Drago mi je, ali iskerno boli me kurac.Ovo je tema o Sarajevu a ne koliko mrzim muslimane.Moj stari kome je poginuo brat u ratu, koji se borio manje mrzi muslimane od tebe...

Ја не видим ништа лоше у томе што су многи Босанци и Црногорци студирали у Србији за Џ. То је добра тактика владе, јер се тако ојачава утицај Србије у тим земљама. Да сам ја на власти, сваки страни држављанин из било које земље на свету би могао да студира уз минималне трошкове овде, тако се јачају међународне споне.

Као што многи Срби студирају у Европи на терет Европске уније, да се не лажемо. Такав систем постоји одвајкада.

Немам ја ништа особито против муслимана, босанчерос је босанчерос, мож да слави светог Николу по три пута годишње.

Dobro.Ajde sad Dzimi prekreči ovaj spem...

Босанац ми је крив, између осталог. Као што су Срби у Немачкој криви Шваби јер му заузимају радна места. Да, криви су ми и Босанци и Црногорци који су студирали овде за џ све ове године.

Au brate, sasi ga lupno. Pa Švabo uvozi Srbe da ne mora kopati kanale. Moderno ropstvo, plati mu mizeriju za njihove prilike i ladi muda 5 sati dnevno, 5 dana u sedmici u kancelariji. A ti Srbine radi na dugmetu.
Ovo okrivljivanje Bosanaca je besmisleno potpuno, ako se boriš i uspjećeš, okrivljivanjem drugih samo pokazuješ da čekaš da ljeb padne s neba. E neće bogomi. :)

Nema ništa protiv ljudi iz Sarajeva, samog grada i njihovog akcenta...al' mi užasno idu na kurac Brega i Čola sa njihovim potenciranjem na ijekavici i ako žive u Beogradu preko 20 godina.
I užasno mi ide na kurac Plavi Orkestar i veličanje sarajevske škole roka, u kojoj sve pesme liče na prvu smišljenu koja je isplagirana klasična rok balada iz '60.

al' mi užasno idu na kurac Brega i Čola sa njihovim potenciranjem na ijekavici i ako žive u Beogradu preko 20 godina.

Зашто? Они су својим живљењем у Београду донели много пара Београду, толике су концерте распродали за све ове године, покрећу тај вид привреде. Имају право да причају како хоће.

Brega i Čola

Okorjele pederčine.Dođu u Sarjevo u kažu vratio sam se u svoj rodni gard.Vratio si se ti na moj kurac.

I užasno mi ide na kurac Plavi Orkestar i veličanje sarajevske škole roka, u kojoj sve pesme liče na prvu smišljenu koja je isplagirana klasična rok balada iz '60.

Tvoje mišljenje.Ali ne vidim kakve to ima veze sa gradom...

@Dzimi pfffffffffffffffffff................možda svom dzepu i smrdljivom Raki Mariću,ali Beogradu jok....