Prijava

Pa da, meni je taj film ostao u sećanju kao komedija kojoj sam se u životu najviše smejao... (srećom bez piškenja).

Jel zna neko koji je film bio sinoć na B92 oko 1 posle ponoći?

Lik je profesor na faksu, ubedjuje svoju zenu da imaju trojku, pa daju oglas, na oglas se javlja njegova studetkinja koju on poznaje a žena ne zna da je on zna. Na kraju se žena zaljubljuje u studetkinju....

Pa brate pogledaj samo u novinama ili negde,na teletext-u koji je film bio...

Trazio zove se Jos jedan poljubac.....al ne mogu da nadjem kako se zove na engleskom....niti ko glumi...

Ne brate..nasao sam i ja taj...al' znam da se pominje Bin Laden i napad na Nju Jork tako da je sigurno snimljen posle 2001.

Jel si sugran da je na B92 bio?

Da da 100% ...gledao pa zaspao....negde do dela gde se ove dve ribe zaljube jedna u drugu....

Novi neki film, samo sam uhvatio da je neka djevojčica od 14 godina i da oće da osveti oca valjda??

To!!!
Fala, komšo, fala.

Смаре, то у Србији зову ''Човек звани храброст''. Мајке им га комерцијализоване..

Ej, ljudi, treba mi vaša stručna pomoć!
Film se vrti oko nekog lika, i o tome kako mu je život monoton, i kako mu je svaki dan identičan, dok ne provali da svaki dan i jeste isti. Pa na kraju, ako me dobro služi pamćenje putuje nekim čamcem, i kao Bog mu se obraća, nešto u fazonu kao - vrati se nazad i nešto na tu foru, ali on nastavi i provali da je ceo njegov život laž, tj. da je živeo k'o zamorče, pod kontrolisanim uslovima...
Aj' molim vas k'o braću, pomoz'te! :D

to ti je Trumanov šou, Džim Keri

Ah... "Trumanov šou ?"

Смаре, то у Србији зову ''Човек звани храброст''. Мајке им га комерцијализоване..

Ka svaka nam rabota

ja dan danas na momente nisam zdrav posle gledanja trumanovog show-a..iks puta mi prodje kroz glavu u nekim situacijama

Ruski (valjda) klasik. Čovek koji je trebao da napravi najveće zvono na svetu je umro, pa sada to pokušava njegov sin. Zna li neko ime tog filma?

Andrei Rublev (1966)