Prijava

Ne želim gej naslovnu stranu. Peticija. Revolucija!

Mnogo je bezveze zabraniti ono što je proslavilo ovaj sajt, a to su vulgarni tekstovi, sloboda govora i necenzurisano jebanje kurcem u pičku.

http://vukajlija.com/posteri/mc-milisav-26173.jpg?1284304458

http://ultraphoto.org/images/sum1blezsi73utbt86.gif

Duncan Ferguson

Сморен сам и болестн. Читам своје дефиниције и нешто гледам. Много ме блам од неких мојих дефиниција које су у одабранима. Не сећам се да их је неко предлагао, већ су то модератори по свом нахођењу мећали на насловну, јер сам им вероватно кул лик, јер много блејим на сајту, а и јуче сам и званично проглашен за највећег нолајфера на сајту, јер сам први аутор који је прешао 10000 коментара. Немам ништа против, али ме блам јер су на насловну могле (ако баш мора нека моја) да иду далеко квалитетније и занимљивије дефиниције, које ће заувек остати у запећку због цензуре, а мени је 90% дефиниција о јебању, пички, курцу, дроги, алкохолу и било каквом другом виду блуда и разврата. Ја сам се још одавно преоријентисао на дефинисање искључиво сленга, локализама и фраза из свакодневног говора, а како једном рекох Страји "Сленг је жив језик и управо настаје из тих ситуација кад ортаци букснају, циркају, препричавају јебачке подвиге". Све више ме мрзи да одем на насловну и да погледам политички коректне дефиниције у којима нема ни курца ни пичке, ни јебања ни дроге ни блуда ни разврата... Блам ме јер сам вероватно 3-4 сома плусева добио на те дефиниције са насловне, а њима се не поносим, јер ни у једној нема пичке, курца, јебања, дроге, алкохола нити било каквог другог вида блуда и разврата. Да је правде имао бих ја опет по коју одабрану, али не по цену да оне не садрже курац, пичку, јебање, дрогу, алкохол, блуд и разврат. Више бих волео да су ми одабране "Кочница", "Суља", "Иглица", "Полутка", "Кашика", "Човек", "Гађигло", "Жут ко дукат, пуши се ко проја","Фрулица", или било која друга у којој се најексплицитније могуће помињу пичка, курац, јебање, дрога, алкохол, било какав други вид блуда и разврата, уместо оних просечних и политички коректних које ме "представљају" на насловној. Хоћу да се врати да буде као некад, хоћу да зајебемо јебену цензуру, хоћу да се као у стара добра времена дефинишу курац, пичка, јебање, дрога, алкохол и остали видови блуда и разврата. Иначе се утапамо у сивило средњошколског хумора...

ПРАВДА ЗА ЈЕБАЊЕ- ЦЕНЗУРУ МРШТЕ НА РТС!

* pre 15 sati

VIVA LA REVOLUCION!

Пичка материна!

Чек да попушим једну, па ћу се огласити, мојне да закључавате.

Ljudi ovo nije nacin , no no.

LoneR

Ljudi ovo nije nacin , no no.

Imaš li bolji predlog?

@LoneR e da mi je znati čiji si ti dupli???

sinoć sam tamo napis'o, ali ću i ovdje...

ajd što nema jebanja kurcem u pičku na naslovnoj, nego ga ima sve manje i na ovim stranama, jer pišu manje jebačine u nadi da će doći na naslovnu...

Toooo hoćemo jebanje na naslovnu!!!

Toooo hoćemo jebanje na naslovnu!!!

BABA JEBE PIČKOM U KURAC!

A otkad cenzurišu?

BABA JEBE PIČKOM U KURAC!

Idem da jebem flomasterom u knjigu xD
A kad se vratim ocu da vidim 10 definicija o jebanju na naslovnoj! Ste čuli???

Људи, ја сам се само исповедио на месту предвиђеном за то. Имам право, јер знам да и СВИ квалитетни аутори тако мисле. Али, јебеш га. Каква црна револуција, кад ово буде наш сајт онда ћемо и одређивати правила. До тад можемо само да се у Исповедаоници изјадамо, а сад како ће бити нека Каизен одлучи. Ја сам углавном све рекао у овом посту који је Гамби ископирао и не знам шта више да додам, сем да бих био пресрећан да нас газда послуша. Нисмо светосавље.цом па да нам цензура треба, али опет ако Каизен има рачуницу да му насловна буде оваква у какву се претворила, онда у реду. Само би требало да зна да је постало очигледно да 80% тих квалитетних аутора нема више вољу да пише баш због ове цензуре, а ми који смо доста тога уградили у овај сајт смо свесни да квалитет драстично опада, са тенденцијом даљег пада. Неко решење мора д асе нађе, али разговором, наравно, у противном како рекох средњошколски хумор ће завладати сајтом, а аутори који у својим дефиницијама показују сво богатство нашег језика ће полако у пензију. На Каизену је да процени шта му је исплативије, а на нама да сачекамо одговор.

mislim, ok je, i ja ovde dizem glas, ali sto neko tamo na onoj temi rece, treba pravi lobi tu primeniti. uz vas sam, kako god, drago mi je da se ljudi bune! ovo je bre sajt za zajebanciju, a kako se zajebavati kad te cenzurisu!?