Prijava

LoneR

mislim, ok je, i ja ovde dizem glas, ali sto neko tamo na onoj temi rece, treba pravi lobi tu primeniti. uz vas sam, kako god, drago mi je da se ljudi bune! ovo je bre sajt za zajebanciju, a kako se zajebavati kad te cenzurisu!?

Управо то. Зар под старе дане да идем на ретардиране Бурек форуме да тражим забаву? Нема шансе.

KASRTO SRBINE!!!! KURČKA PIRAC!!!!!!

tako je. pojavice se novi autori kojima ovakav sistem odgovara ili stari kvalitetni koji ce se prilagoditi. sajt nece trpeti.

у противном како рекох средњошколски хумор ће завладати сајтом

Ovo nije zajebancija. Ja prestao da se smejem takvom humoru pre 10-tak godina, ako većina počne da forsira te forice, zbogom Kikindo!

Jedno ogromno ZA!!!
Ono je nekad bila Vukajlija a ovo je sad, što reče Gambi, gej Vukajlija.
Vukajlija je upravo po tome i bila cenjena, ne samo od strane autora nego i posetilaca.
DOLE CENZURA!!!

Otkad cenzurišu?

USTAŠE Srbi na ustanak .

Минже, управо о томе и причам. Аутори су једно, посетиоци друго. Ја ћу нпр, увек знати ко дефинише по мојим критеријумима и те људе чу редовно читти, као и до сад. А шта ћемо са посетиоцима? Они су ти ккоји по дифолту дају плусеве на та неинвентивна говна(па и она моја) са насловне, па се деси да аутор који наппише "Редар- То је главни баја једном недељно у школи" Постане популарнији од тебе, Енергије, Џимија, Блека(Крешимира), Дулета345... Иако по квалитету не може ником да присмрди. Та прениска комерцијала почиње много да смара...

Мој аватар говори све! подржавам предлог...

To nije cenzura jer ništa ne uklanjamo niti zabranjujemo. Takve definicije su i dalje dostupne na sajtu i svako može da ih pročita i iskomentariše. Toliko je strašna ta "cenzura" da evo trebalo je dobrih dva meseca da bi ljudi shvatili da je na delu.

Razlog za tu promenu u KRITERIJUMIMA ODABIRA (a ne cenzure) definicija i postera je ekonomske prirode, ne bih detaljisao oko toga ali valjda je svima jasno da je to neophodnost kako bi sajt nastavio da postoji i da se razvija.

Не знам шта да вам кажем. Ја и даље пишем вулгарне дефиниције и увек ћу их писати, то ми стил. То нам нико не забрањује (Осим Ауроре која падне у депресију кад поменем сперму у дефиницији).

Али ситуација је таква каква је. Да би сајт имао кинту, морају се избацити вулгарности са насловне. Да, јесте, сајт се продао, али то нам је што нам је.

Idemo revolucija na internet sajtu promenice se svet ALE ZVEZDA LEE

e, jbg, onda. sajt gubi draz, nije to to.

Ок, хвала на одговору, задовољан сам. Наравно да ме и даље нервирају "критеријуми одабира", али сачекао сам да се огласиш поводом овога и овакав одговор сам очекивао. Тј. претпоставио сам да су такви критеријуми зарад даљег постојања сајта, а коме се не свиђа не мора ни да долази више. Мени се рецимо не свиђа...

Cekaj , kakve veze ima postojanje sajta sa tim , ako se u definicijama konkretno ne vredja neka osoba ? Npr. politicar i slicno ...

E jbg... na kraju nije ni bitno.
Što reče Dankan, znam kako ko definiše pa ću te autore i nastaviti da čitam...
Ma... Sve cool...

Razlog za tu promenu u KRITERIJUMIMA ODABIRA (a ne cenzure) definicija i postera je ekonomske prirode, ne bih detaljisao oko toga ali valjda je svima jasno da je to neophodnost kako bi sajt nastavio da postoji i da se razvija.

АХАХА! До јаја.
Па да ли ми овде треба да дефинишео јебени пензионерски сленг:

Лауфер
Комшија преко пута
Пример:
Само гледа нешто попреко ко да је ловац у шаху

Који курац...
Курц пичка и слично су ти довели сајт где јесте. А сада када је цензура на насловној, оно што ти чини сајт јесу постери кураца и пичака.
Реци ми колики је процеант слегна "културан"? Речник сленга са цензуром, ко да јебем са курнотоном, ко да перем ноге са чарапама на њима, ко да једем качамак без киселог млека, ко да једем плазму и ЦИПИРИПИ! ЕЈ БРЕ! Бласфемија...