Prijava

cinijcu pahuljica i jogurt, ili narandzu, ili dva kuvana jajeta i casu jogurta ili sendvic, ili ne doruckujem... :D

pa nije kupovna hrana, ne kupujem nista gotovo kupujem namernice da spremim hranu o.O

Немам појма?! Е једном има да ти спремим доручак паш да виш! :П Иначе, волим да се зезам у кухињи :) То је вероватно зато што волим и да једем :) И срећом имам колонију пантљичара у стомаку :)

ja volim da kuvam bas!
ali ne volim toliko da jedem...

Индустријско јаје vs домаће јаје сам мислио :П

ču narandžu? pa meni bi se crijeva zapetljala poslije sat vremena kad bih pojeo samo jednu narandžu :D

jaja kupujem na zelenjaku na pijaci :)
kao i povrce, ali mislila sam na klasicne mleko, jogurt, plazma, pirinac stvari :D

Па кад се наједеш док куваш :П Мене већ сви мрзе, кад год негде одемо, свака два сата кукам да једем. А грађом подсећам на мотку за веш.

Ма само да се једе :) Волим цереалије, али месо је месо :)

a niiiiijeeee :)
ja od mesa jedem piletinu i ribu skoro samo, volim ali ono,
pirinac, kukuruz i tako te stvari bas volim :)

Da Bog da ne pobjedili

remčeeee, nemoj tako, nikad nisam pobedila :(

e neš ni ti remac pobijediti, pa taman...

АХхахаха, шта ћу, ретко циркам! :) Ал ако и попијем које, то је баш вино :) Они сицилијански медаљони са наном и белим вином.... Ал сам убалавио.

nasla sam sta cu da jedem, maline ♥

Ja kada napisem nesto ovdje to je pobjeda

Баш сам сваштојед. Прасе, теле, риба, пиле (све пернате животиње, уз нагласак на ћурке!), салате све могуће, ондак. Ма не волим тиквице и кувани купус, лакше је то да кажем :)

ja slabo jedem povrća koja su zelene boje.

nasla sam sta cu da jedem, maline ♥

Шта, за дезерт? :)