Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. moly,seja i ja danas u elementu za žestoku sprdnju,ne zameri nam:)
    kako je kod tee,kaj ima?:*

  2. Nema za nas dve leka....

    od kad sedosmo na klackalicu,ode sve u ....

  3. aaaa ja nista ne zameram!!!!!! ja volim ljubav da vidim pa makar bila i S and M :DDDD bitno da se deca volu...ja se oporavljam od petka radne subote i spavanja 4 sata popodne pa reko da vidim gde bleji raja!

  4. лолололо ја испадам из игре, не могу да испратим :D

  5. sejo,mnogo se brzo klackamo,će se zavtrI ljudima:)))

  6. buksnica se vrti,sam' puca!

  7. лолололо опасна вртешка! Бијем на 3 фронта, кајлија. фрутилупс, цкалица, не знам ди ћу пре!

  8. odluči se,vrtiš se mLogo.lololo!

  9. vrti,vrti do smrti,lololo!

  10. лолооллоо ИФ Д МЈУЗИК ИЗ ТУ ЛАУД ЈУР ТУ ОЛД ЛОЛОО

  11. ajm sou šajni,aj dont hir a vrd!

  12. moje reakcije su trenutno svedene na cesh cesh..skrol...heh..samo se vi vrtite ljubi vas moly.

  13. НОУ НОУ НОУ, ДОНТ СНИФ ДЕТ, АНЛЕС ЈУ РИЛИ УОНТ ТО ЕНД АП ОН Д ФЛОР ХИР, ПЕРЛАЈЗД ФОР Д НЕКСТ... АУР!

  14. šajni lajns for evrivan!

  15. tebi sejo,inače ovo je prvo srce koje metnuh na vuku:)

  16. juuuhuu, kak` ste kaj, puce i dećki :)

  17. jeste sejo moja:)))
    uskoro vas napušćam,idem da vidim kaj u gradu leži i iza kog grma:)

  18. hola brus!
    odo' ljudi,čuvajte mi ćoše,mwaham!

  19. sejo,bićeš obaveštena:)))
    :*

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.