Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. ceo dan se zajebavam sa glupavim seminarskim za ispit... lik je u knjizi obradio temu na dve strane, a od mene traži 15...

  2. još ništa... već smo poludeli od čekanja - zeznula nas ginekološkinja, rekla da možemo očekivati od 21. marta svaki dan, a termin je tek u utorak, jebem je ćoravu...

  3. već sam spremio defku za njegov/njen dolazak :)

  4. Vuka je inspiracija, život je sleng :)

  5. Razmišljah kako da najširem auditorijumu odjednom stavim do znanja tu vest, pa mi nekako defka najlakša :)
    A i neće me banovati zbog spama...

    ceo dan kuckam, a sad ne mogu da pogodim svako slovo - pet puta popravljam svaku rečenicu...

  6. ja vrlo često koristim slepo kucanje :)))

  7. malopre je nađoh, pade mi na pamet ista stvar kad si spomenula termin :)

  8. mene su probali da nauče, ali toliko dugo kucam sa četiri prsta da mi je neverovatno teško prebaciti se na deset, više mi koncentracije ode na praćenje prstiju nego na tekst...

    doduše, ja sam završio matematičku gimnaziju, mi smo daktilografe poznavali samo po tome što su u taj smer išle najbolje ribe...

  9. jbg... podučavalo se svašta, matematika, fizika, hemija... a one su imale tako gipke prste...

  10. da, da, kuckanje, kuckanje... :))))

  11. I pazi sad ovaj komentar na sve do sada: jako mi prija da se kuckamo...

    I šta sad reći? :))))

  12. ali meni stvarno prija, relaksira me :)))

  13. kuckanje na internetu, bre, aktivna razmena misli sa sličnim ljudima... a šta misliš :)

  14. Ko o čemu... sram vas bilo! :)

  15. oooo, staklena, oćeš da se kuckaš s nama ;)

  16. Ne znam ja, sumnjivi ste mi.. :)

  17. mi smo ti skroz transparentni :)

    samo mogu da zamislim šta će ovde biti za Uskrs....

  18. Istina, mudro sam ćutala i čitala o cijanidima, pa sam se totalno smorila kad sam videla da IPAK postoji način da te otkriju ako otruješ nekog time...a imala sam dobar plan... :(
    :)

  19. Ma staklena samo mudro cutala i citala sad....sta ces voli zena da voajerise dok se drugi kuckaju ;)))))

    tako i ja osetim potrebu da se uključim kad gledam druge da se kuckaju...

  20. Ćete da se igramo Ne ljuti se čoveče?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.