Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Kako ja volim da spavam u totalnom mraku, bez lampica od tv-a, kompa.....zato u spavacoj sobi imam samo francuski i nista vise.

    I ja isto. Totalni mrak. Svako svetlo mi smeta. Dobro, uspem da zaspim ako moram i negde gde ima malo svetla ali ako sam u mogućnosti da ugušim svako moguće svetlo, odmah ga gušim.

    Sad se setih one tvoje defke staklena za spejs satl :)

    U da spejs je odlična defka...........

  2. Totalni mrak je mama....uci te da se kroz njega vodis osecajima koji ce ti kasnije za zivot trebati...

    Vidiš nisam razmišljao na taj način nikada, ali ima neke logike u tome....

  3. Ella84

    Sad se setih one tvoje defke staklena za spejs satl :)

    I meni je to palo na pamet, kako ja nikad nemam mrak u svojoj sobi. :)

  4. I nikad ne pijem kada je dan na primer. Nema šanse. Tek kada padne noć. Ma dan je za posao, tekmu, bleju i obaveze. Noć je za zezanje, seks, filmove, alkohol i tako to....

  5. Ni ja ne volim da pijem danju. Mislim, čemu poenta kad ne možeš da se opustiš do kraja, kad i posle tog pića moraš da se vratiš nekoj obavezi..

  6. Ela, ne opet na TE teme!! :))

  7. Sve neke perverzije večeras.. Vidim ja da bi bilo bolje da sam čitala o onim benzenima i dalje! :)

  8. Kad benzin upali, onda je zlo. A reči kad upale, onda je još veće zlo!! :))

  9. Ovaj kakav benzin i reči i alkohol i aktivnosti.....zvuči zanimljivo ali nikako da pohvatam :)
    :zviždućem i pravim se lud:

  10. Samo ti nemoj da se pravis mutav :- P

    hehehehe

  11. Dobro neću da se pravim mutav al' rekoh ajde da probam, nekad deluje gotivno.

  12. Ostavljam vas nasamo, BUDITE DOBRI! :) Laku noć.

  13. Ostavljam vas nasamo, BUDITE DOBRI! :) Laku noć.

    Ništa ne brini, mi smo uvek dobri. Dobro Ela je malo baraba ali ne dam se ja :)
    Laku noć Staklena.

  14. I nemoj da se pregreješ nego održavaj temperaturu :)

  15. jao,sejo,sad bih tako izgazila nekog,grr,ili neka druga akumulacija!

  16. jao,samo da prespavam ovaj dan:(

  17. ne znam,tako me pogađaju ceo dan glupe stvari u naletima,a ja temperament jbg.plus ceo dan nešto skakutala a neispavana i neizlečena kako treba od nekog virusa od pre neki dan...

  18. E a ja danas baš imao lep dan. Mada veče je bilo daleko lepše od dana ali nije ni dan bio loš ;)
    Nego Maro ko te nervir'o.

  19. danas sam +300.jedva se suzdržavam,a skoro,tj. ne pamtim kad mi je tako bilo.onako u naletima,pa me pusti,ali sad je nalet i po.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.