Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Neeeeeemojte, ispit mi je pre toga, kako ću takva na ispit? :D

    Pa jeste ume malo da dekoncentriše ali nesmemo dozvoliti da budeš nezagrejana. Posle će čovek da kaže kakvi su ti tvoji blejači na ćošku kad te nisu malo pripremili :)

  2. Ma kakva slova...kad se pređe sa slova na delo, e to je čudo kako se posle krize živ ostane! :))

  3. Čuj nezagrejana? :) Mislim da u meni trenutno ima energije da grejem Sunce. :)

  4. pa zar dupli samar da dobijem?! Onaj jedan tamo mi je dovoljan... ;)

    Gde je jedan šamar, tu ide odmah i drugi. Staro pravilo :)

    Čuj nezagrejana? :) Mislim da u meni trenutno ima energije da grejem Sunce. :)

    E tako, treba održavati to lagano a ne preterivati da ne bude sagorevanje ni hlađenje :)

    kad se pređe sa slova na delo,

    Eto definicije. Preći sa slova na delo :)

  5. Definiši slobodno, ja više nemam inspiracije. :)

  6. Nešto mi inspiracija za definicije slaba danas pa ću da ostavim to za neki drugi put. Mislim da ne bih mogao sada da sročim kako treba...

  7. E jel idete na ono okupljanje 25-og?

  8. Jok. Nemam ja tamo šta da tražim..

  9. Rece Buksna da vas dvojica idete. Ja dobih danas na pvt poziv koji jaaako tesko mogu odbiti, tako da...u dilemi sam...

    Da, nas dvojica sigurno idemo, mada bilo bi bolje da je veče nego dan ali nema veze. Taman da se upoznamo.....

  10. Jok. Nemam ja tamo šta da tražim..

    Što Staklena? Može biti kul....

  11. Previše ljudi koji me ne zanimaju i sa kojima nemam dodirnih tačaka osim članstva na ovom sajtu, a i nije mi usput, nisam više u BG.

  12. Previše ljudi koji me ne zanimaju i sa kojima nemam dodirnih tačaka osim članstva na ovom sajtu, a i nije mi usput, nisam više u BG.

    Pa prilično dobri razlozi. Mada Buksna ima plan da se mi sa ćoška jednom okupimo, što bi bilo OK. Mnogo gotivnih ljudi ovde svrati. Iscimaću ga da nešto organizuje. Ja sam katastrofalan organizator...

  13. Ništa ne obećavam, razlog broj 2. :)

  14. Pa da nisi u BG-u pa ti je zajebano. Ali biće neki momenat povoljan neki dan.
    A ovo Ela za vikend i nije loša ideja. Ja ću sledeći vikend biti slobodan. Taman imam neku ludu nedelju pa će mi opuštanje dobro doći.

  15. Ali nekako mi gotivnije uveče ili predveče da se nađemo. Dan i ne volim nešto.

  16. Ni ja nesto bas ne volim dan... Celog zivota sam se aktivirala tek kada padne mrak, to je nekako moje vreme, tada imam energije za sta god.......
    Pa cak i stan uvek sredjujem kasno uvece.

    Noćne ptice. :)

    Da, taj fazon. Živnem nekako, kako postaje mračnije. Noć mi je idealna za sve a dan mi je za posao i neke obaveze i tako to. Noć mi je za ono što želim da radim. Taj neki fazon. A i svi oko mene su mi nekako življi noću...noć je mama

  17. Noć je za ono što jesmo, dan je za ono što očekuju od nas. :)

  18. Noć je za ono što jesmo, dan je za ono što očekuju od nas. :)

    Odlična rečenica. Moraću da je iskoristim koji put i napravim se važan ;)
    Ali totalna istina.
    Sećam se da mi je ćale pričao da se ni kao klinac nisam plašio mraka i ostavljao otvorena vrata nego obrnuto, ako sam legao da spavam hoću mrak. Moj stariji brat je bio sasvim drugačiji a spavali smo tada u istoj sobi i tu je bio problem. On je morao da ima upaljenu neku lampu pa ja nisam mogao da zaspim....

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.