Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Матриксе, чедо неподојено, не дирај ми стаклену! Да се разумемо, она је моја. МОООЈА! МОЈА!

  2. Čuj obrvu? Pa šta ja imam od obrva! I ove svoje čerupam kad god stignem! :)
    A ti Betmene, samo odugovlači..a nikad nećemo biti lepši i mlađi nego što smo sad! Pa ti vidi! :)

  3. A ti Betmene, samo odugovlači..a nikad nećemo biti lepši i mlađi nego što smo sad! Pa ti vidi! :)

    jbg, ja to natenane lololol!

  4. meni obrve nikad neće da budu debele i odustala sam od toga da ih pušćam,posle godinu dana strpljenja.

  5. Ви' ти њега! Стаклена, је л' си ти само моја?

  6. TVOJA, DŽAFE, I DUŠOM I TELOM!! Nemaš brige, vidiš da su nam ovi nazovi šmekeri natenane.. :)

  7. Hahahahahaahahaha, koja si ti paljevina Đ, pa gde bre da muvam moju ''sestru''!? :)

  8. TVOJA, DŽAFE, I DUŠOM I TELOM!!

    nama DUŠA i ne treba lololo!

  9. Алергичан сам на ово ЏД или иксде.

    Ок, стаклена, сад је све јасно. Мени треба и душа. Понекад да се исплачемо заједно јер сам дебео и масТан. :(

  10. Joj, sad videh šta sam stavio kao smajli! FUJČINA!!! Ima edit da radi!

  11. meni treba jedan burek,baš mi se jede nešto.

  12. Dobro dobro, kad moj Džaf oplakuje sudbinu kletu, dajem mu dušu, a Betmenu telo! Kompromis na prvom mestu.

  13. onda daj meni to pivo staklena,tebi ionako ne treba,ići će dobro posle rekabu.

  14. Kad sam rekla na ječam, mislila sam na onaj u zrnu, a ne fermentisan. :) E Maro Maro, samo na jedno misliš! :)

  15. E došlo vreme da ispoštujem ban koji sam dobio, vidimo se 20.04 ovde na bleji i možda 25. ako keva pusti. Adios.

  16. šta da radim sa običnim ječmom,ko će da se bakće?idii ženo!:)

  17. Ćao Matrikse! :)
    Ćuti, ja ga kuvam, pa pijem onu ječmenu vodicu zbog radi bubrega. Ogadiće mi pivo, 'bem ti ječam! :)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.