Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Ćuti, ja ga kuvam, pa pijem onu ječmenu vodicu zbog radi bubrega. Ogadiće mi pivo, 'bem ti ječam! :)

    i meni bejaše peskoviti,no se da li su još staklena sestro:(

  2. Meni bejahu upaljeni, pa se sad saniram do daljnjeg. :)

  3. kako su me cepali jedno vreme redovno pred spavanje,uff.imala i jednom košmar oko bubrega.

  4. Ae Betmene, pa bili smo tu zajedno, šta se praviš naivan? :))

  5. E Maro, Prolom voda u velikim količinama (2-3 L dnevno) za to.. I limun da tamaniš. I flaširanu vodu generalno da piješ..

  6. okupili se ljudi,neš nije kako treba,hahahaah.

  7. e,ja pijem oko 3l vode,plus sve živo još tečno,samo se nalivam.

  8. odoh cure, budite mi dobre:)

  9. đes svastiK!
    evo, saću pozovem Maru...
    MAROOO!!!!
    došla ti sestra...

  10. gle,on ovde rek'o da ide,kakvi to manevri bejb?hahahahha
    sejooooooooo!

  11. sejo,moram da palim.brat mi mozak pomera da sedne za komp,večeras dolazim za bg,pa ćemo da se kuckamo kao ljudi.mwaham!

  12. šiške sejo teram u stranu danas:)))
    evo,doš'o ovaj moj nemogući burazer,pa palim,ubi me u pojam,a i da se spakujem do kraja lepo.

  13. умбрелла, диси ти? недостајала си ми :))) зиљ

  14. ljubam ve,čuvajte mi ćoše,tipkamo se:*

  15. Па, ви сте ме прозвали овде Џи, иначе имам још кулије надимке ;)

    Кад хоћеш, стварно би могло неко упознавање.

  16. Па, хајд, у току недеље ондак један дан. Ја сам после 3 слободна. Јуху, видећу кишобрана уживо! :)

  17. е, послала сам ти на фејсачи нешто, иди види, биће то куљ.

  18. Ма, послала сам ти као страницу неку. Хммм.... чек да вим.

  19. а ти си на телефонима? НОЛАЈФЕРКО! :п хихихи
    нем појма, послала сам ти сад у поруци.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.