Prijava

I ja sam zapoceo ekonomiju. Nego, kako stoji sad to po bolonjskom? Razmisljao sam jos prosle godine da upisem nesto ponovo (zbog plate, naravno), ali sam opet izgubio volju. 25 ispita si imao ukupno?

ovo je 25-ti i imam još jedan pre diplomskog, to je za trogodišnje akademske studije i zvanje ekonomista...

nije ni skupo nešto, a studiram u regionalnom centru, pa je neka varijanta kao večernja škola - dolaziš na predavanja popodne, posle dva-tri predavanja ide kolokvijum, dva kolokvijuma i seminarski ocena... imao sam samo 3 usmena do sada i to neke društvene nauke (etika, sociologija...)

ne traže neko vrhunsko znanje, znaju i oni da čoveku od 4 banke ne treba faks za doktorat...

Svidja mi se to ubrzano. Hvala, moracu da uradim nesto po tom pitanju.
Moram da palim, da se spremim za probu, pa se vidimo malo kasnije. Pozdrav!

Pozdrav, do kuckanja :)

E de ste....stigoh najzad sa nekog neplaniranog roštiljanja izvan Batajnice.
Šta se radi?

Al mi nešto zabada sajt, pola sata prevrće stranicu.
A kada nešto napišem, pljugu popušim dok se to ispiše na zidu ovde...

meni je tako svako veče kad se nakači puno raje...

evo,sejice,stigla!i bila do prodavaone,komšiluk mi na ratište liči,kopaju neš.

kopaju već neko vreme,ali ovo je vrhunac,sad ću vam pričam kaj mi se desilo.

dođem ja,vozila se,ujak piči k'o lud,slušala glasnu muziku,pevušila,ma svrš i ostavim stvari,krenem kao i svake nedelje po vops.i aj,što su sve raskopali,pa mogu da se igram crnog bombardera i tomb raider u tri ulice i što okruženje liči na kusturičin film,nego idem ja,uska ulica,auto iza mene,približava se,kad ja vidim na senci,kako bije svetlo od bandere ruku koja ide u pravcu mog dupeta,skočim,izmaknem se i u isto vreme čujem:e,zajeb matori,guzoooooo!nahranim ih pimpecima i a u tri lepe.

Kopaju...pa to je ništa. Preko puta moje zgrade grade novu i čangrljaju a trešti Sinan i dovikivanje po ceo dan....e to je surovo.

Stani marya ne razumem ovo zadnje. Krenuo neko da te uhvati?

marya, to si ti bila? Sorry... :)

da,bre,iz auta debili neki!

hahah,brus,znam da ti teleport ne radi.

ma da nešto se sjebalo :)

pričala mi je jedna prijateljica sličnu priču, ima tu nešto godina, i ladno se okrene lik iz susednog separea i kaže joj "Izvini, jebiga, ali priznaj realno da bi takvo dupe i ti probala da ugrabiš..."

znači,'ladno proturuio ruku kroz prozor i da ćapi,krelac!

najstrašnije je što nije svestan da tako može ozbiljno da povredi i tebe i sebe...