Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. A sto ne ides Ustanickom 31-om i izadjes lepo na stanici posle Dusanovacke poste...

    ja sam išao peške sa Slavije do Radničkog univerziteta u Ustaničkoj... rekli mi da su to samo tri stanice 31...

  2. gledam kako da presečem 46-icom i gdI.
    kamo si mislila da 'vatam 31?

  3. aj,sejo,će se dogovarajemo,ja se uglavnom klackala trandžama i 46-icom.moram da palim,ujak dolazi po mee.ljubim sejo,pa sutra lolololo!
    bajbaj brus!

  4. 46 ide direkt do mee sejice,zbog toga,pa se njime klackajem.aj,će nastavimo docnije,ljubam,će odu ovi bez mene:)

  5. znam, ali ja provincijalac, budala...
    tako sam i u Zagrebu išao od velesajma do Trga Republike peške jer su u pitanju 10 minuta vožnje...

  6. ne da sam ih proteglio, nego mašala...

  7. oooooo, sram te bilo.... :))))

  8. ostao sam bez reči...

    :)

  9. razumeo sam ja vrlo dobro :))
    nemoj tu nešto sad da se nećkaš i femkaš kad je sve jasno ;)

  10. što se roje misli moje...

    mašala je jedna tako lepa reč, a u suštini se koristi kao naše "da ne ureknem"...
    Shanzam bi ti lepše objasnio, on studira Arabistiku...

  11. pozdravi verenika, i čestitaj mu u moje ime - Ćovjek je Tito za sve nas (Citiram Mandu u Sivom kamionu) :))))

  12. mene je najlakše zbuniti, eto malo ranije sam čak ostao i bez reči... mnogo me je teže opasuljiti :)

  13. Evo i njega, tj. mene...

  14. Jezo, izgleda da smo sami :)

  15. Pa, des' ti Bruce? Nema te kao tresnjevih sadnica :)

  16. :))))
    ubi me neki ispit što spremam za sredu, već sam se smorio, a to mi je pretposlednji...

  17. Lagao bih ako ti kazem da znam kako ti je, suvise kratko sam bio student, ali mogu da zamislim kako boli :)

  18. ja sam kao mlad napustio tri fakulteta, ovaj završavam da mi plata bude veća - ekonomija bolonjeze na privatnom, nije neka velika muka, samo je smorilo 25 istih predmeta...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.