Uroš i grobari,pravedno osuđeni za zločine ili represija države?

  1. Ajde Lupus mani da se lazemo, znas i sam da su redovne medjusobne tuce i na severu i na jugu, o duvanju vutre da i ne pricam.

    Naravno, nisam ja nigde napisao da nema toga. Nismo cvećke, ali nismo ni onakvi kakvima nas predstavljaju u javnosti. Ja sam pisao ovde vezano za istok i zapad, kad je tamo izbila neka tuča? Ja se ne sećam. I ne vidim kakav problem može da ima neko ko ode na istok i zapad sa decom.

  2. Ljudi opet kažem da svako ima pravo na svoje mišljenje i nikog ne smatram glupim ili ludim ili tako nešto, ma koju god stranu zastupao, samo kažem da, ako vas zanima pogledajte malo po netu ili gde god hoćete i informišite se pa ćete naići na takve nelogičnosti u ovom procesu da je to strašno. Najlakše je reći oni su huligani, ko ih jebe. Osuđeno je ipak 15 ljudi na teške robije. Za to treba ipak malo čvršća robija i treba to dokazati. Da su oni to dokazali, ja prvi ne bih imao ništa protiv te kazne.

  3. Џони још једна ствар. Брис Татон (Нек' му је лака црна земља) је имао подебљи криминални досије у тој држави. Чак и дебљи од неких наших овдашњих ''хулигана'' који су осуђени.

    Па о чему причамо кад су и Француски пандури рекли да су им српски ''хулигани'' учинили неку врсту услуге овим чином. Бедно и јадно.

  4. За шта је Татон био осуђиван?

  5. Брис Татон (Нек' му је лака црна земља) је имао подебљи криминални досије у тој држави. Чак и дебљи од неких наших овдашњих ''хулигана'' који су осуђени.

    Čuo sam i ja to. Naravno opet naglašavam da nije zbog toga zaslužio da umre ali samo njegovo predstavljanje kao da je fini, mirni, momčić je mazanje očiju svima i čim je to bilo odmah na početku, jasno je da su nas lagali i da je sve u vezi toga laž.

  6. За шта је Татон био осуђиван?

    За све ствари за које ''хулигани'' бивају оптужени. Било је на интернету, међутим скинуто је све чим је почело суђење гробарима.

  7. За шта је Татон био осуђиван?

    To stvarno ne znam. Ne znam ni gde bih to mogao da proverim, ali znam da većina koji su osuđeni za njegovo ubistvo nisu imali dosije.

  8. Па зар нема на неким форумима?

  9. Ja sam iz Republike Srpske, dobro znam kako je srpskoj djeci na Kosovu. Kako ja to znam? Zato što sam i sam srpsko dijete koje je imalo tu nesreću da odrasta u usranim vremenima. Otkud ti zanš da nisam ništa uradio? A? Ja ono što radim ne koristim za samoreklamu.

    Не користим ни ја за САМОрекламу, јер не рекламирам себе, нити било кога другог, већ напомињем шта Делије раде у хуманитарне сврхе, за разлику од тебе и других који их овде блате. Срам те било.

  10. Одакле год да си, не понашаш се као Србин. Не користим ни ја за САМОрекламу, јер не рекламирам себе, нити било кога другог, већ напомињем шта Делије раде у хуманитарне сврхе, за разлику од тебе и других који их овде блате. Срам те било.

    A kako ja to treba da se ponašam? Ko si ti da određuješ ko je Srbin a ko ne? Ko te postavio na tu funkciju? Jel treba da budem član neke navijačke grupe da budem Srbin? Mene da sram bude? Zato što kažeme da znam kako je onoj djeci? jel To? Jel iz toga ništa ne možeš zaključiti?

  11. Zato što kažeme da znam kako je onoj djeci?

    Ја сам сине са Косова и ја знам много боље од тебе како је тој деци доле. ЗНам како је јер су мене протерали и запалили кућу, капираш? А нисам хтео то овде да спомињем да не би нека ''Србенда'' као што си ти дошла и рекла како се ја саморекламирам. И исто тако знам да ЦЕНИМ ТО што су ДЕЛИЈЕ урадиле небројено много пута, за разлику од тебе, који сем на дневнику ниси видео шта се доле дешавало. А сад престани да тролујеш и спемујеш, што једино знаш.

  12. Ne konataš ti i dalje. Čitaj pažljivo.

  13. Па зар нема на неким форумима?

    Било је свуда на нету, док није умро. После тога је све обрисано, тражио ја небројено много пута, из истих разлога као и сад.

  14. Ne konataš ti i dalje.

    Тролове не разумем ни у правом животу, нити се трудим, јер немају ништа паметно да кажу, баш као ни ти. Ако немаш ништа да додаш о теми која гласи

    Uroš i grobari,pravedno osuđeni za zločine ili represija države?

    молио би те да се не оглашаваш, јер опет кажем тролујеш све могуће теме, пробај једну да заобиђеш.

  15. Daj zakljucavajte ovu temu, otima se kontroli.

  16. Daj zakljucavajte ovu temu

    +1

  17. Одакле год да си, не понашаш се као Србин.

    Nisi Srbin ako kažeš ovo nisi srbin ako kažeš ono judnoumlje jebeno stvarno mi se sere kad pročitam ovako nešto

    Daj zakljucavajte ovu temu

    +1

  18. I ja mislim da je vreme za LOCK ali bilo je ovde izneto brdo zanimljivih mišljenja tako da sam pogrešio kad sam želeo lock odmah na početku.

  19. Џони још једна ствар. Брис Татон (Нек' му је лака црна земља) је имао подебљи криминални досије у тој држави.

    Pun mi je kurac ovakvih postova u fazonu "nije baš bitno za temu, ali neka zna narod da je to bila stoka". Ma taman da je Taton lično bio aktivan u Srebrenici i u Jasenovcu, ne sme da mu se presuđuje na ulici.

    Džoni, jesi mi opisao šta se nije desilo, ali nisi šta jeste. Neko ga je tukao, i to brutalno, one modrice mu nisu od kozmetičarke. Ok, znamo svi da je navijač Tuluza, pa nije došao u BG da poseti Hram Svetog Save, ali ne veruješ valjda da navijači Tuluza (ej, ne govorimo o starim Čelsijevcima nego o nekim Francuzima) imaju muda da napadnu prvi grobare u Beogradu!? Ili su oni ipak sedeli pa dobili batine.

    I još nešto: Baciti čoveka da pogine ili ga naterati da sam skoči bežeći od pomahnitale mase - nema apsolutno nikakve razlike.

  20. Evo,pozivam modove da zaključaju temu,otelo se kontroli,to mi nije bila namera.