Moram nekome da se pohvalim

  1. Bio na dva kolokvijuma i položio oba. Sutra idem po dozvolu i mogu ponovo da gazim babe na pešačkom. A i jedna komšinica se prokurvala, pa eto možda bude nešto...

  2. Opa, pa neka je sa komši... srećom.

  3. Bravo Elek, čestitam! Vidiš da si uspeo, a samo cviliš poslednjih par dana :))

  4. LjOLj!!! Fala Korle, al ovo sam samo ubacio da bude bar jedan post u vezi kurvarluka na strani.

  5. Само јој се ти похвали да си положио колоквијуме. Жене воле тако те интелектуалне типове, па још с вудиаленовским наочарима.

  6. Купио сам три нове књиге! И вредело је гацати по киши због њих. И још на попусту!

  7. Džimi lakše mi je da iskoristim kundak i onesvestim je.

  8. lakše mi je da iskoristim kundak i onesvestim je.

    +212

  9. Може и то, па онда у гепек.

  10. Kurac gepek, tamo ne mogu ni mačku da stavim. Na zadnje sedište, ionako će jednom tamo da završi.
    Ali najbitnija stvar su dva položena kolokvijuma, jebeš komšinice.

  11. Pa ionako ćeš to raditi... jebati...

  12. Ja mora se pofalim da sam napraviJo princes krofne takve da u restoranu nisu povracali...Toliko...

  13. Napravio pet krugova oko Marakane trčeći...

  14. Ox, Borka pitaj, nek ti on obrazlozi svoje morbidno (I nesalomivo) ubedjenje da je 98% pedera zapravo potpuno strejt ali da bi bili IN oni biraju da sisaju kurac.

  15. Ox, Borka pitaj, nek ti on obrazlozi svoje morbidno (I nesalomivo) ubedjenje da je 98% pedera zapravo potpuno strejt ali da bi bili IN oni biraju da sisaju kurac.

  16. Ako imaš ubeđenje, ne znači da nije sranje:)

  17. Obrnuo sam Mafiju 2 lololo!
    prva igra koju zaigrah posle godinu dana skoro jbte...a dobra je, samo smara malo ona vožnja...
    I da, danas počinje poslednja nedelja na poslu, u petak daVam otkaz hahahah! DOSTA JE BILO TLAČENJA!
    UA!

  18. http://www.priceit.in/wp-content/uploads/2010/01/Celestron-PowerSeeker-76-AZ-Telescope-01.jpg

    Узео ово чудо од тетке, па ко малоуман блејим у брдо на 2-3 километра ваздушне линије од мене. Чекам да се нешто деси. Али ми је бања.
    Елем, живим ван града, и звијезде и остала говна се савршено виде ноћу, тако да једва чекам сриједу и ведро небо, да уживљем.

  19. Ne lazi, ckama, perverznjaku, nanisanio si onu malu iz II-2, pedofilu olinjali!

  20. Комшилук сам већ прешпартао, то што се могло. Ниђе ништа.

    Али ће тачно неко да дође да ме угази ако ми види ово чудо кроз прозор.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.