Moram nekome da se pohvalim

  1. Samo izbacite šećer bukv

    Živi bez klasičnog šećera i kad ti se osladi jedi med, prirodnu sintesiziranu fruktozu i karbohidrate iz ovsenih pahuljica i orašastih plodova brt možda ti se i koja čakra aktivira usput

  2. Ne moraš da ga izbacuješ skroz, ali ono, smanjiš količine i ne prejedaš se. Umjesto čokoladice, jabuka kao nešto slatko, bukvalno xd

  3. Kako čokolada umesto jabuke jbg
    Kupuješ kola a neću Bmw ima da kupim Jarisa šta ga jebem

  4. Brt ne moraš jebati Sandru Afriku, evo ga Ruška Jakić, isti princip.

  5. Da, i? Princip se opet ne menja, praviš kompromise. Voziš BMW što troši litara i litara i kompromis je da pljuješ brda para na gorivo VS voziš Japanca ekonomičnog i uštediš sebi za neke fine patike i komad odeće.
    Znači jedeš čokoladu i debljaš se VS jedeš jabuku i zdrav si. To su tvoji izbori ultimativno jbg

  6. Naravno, jabuka zdrav izbor ikvals profit. Ono što autor Bohor šćede reć je da jabuka čokoladica biti neće nikada, neće nikada.

  7. Jebeš Sandru Afriku i lepo ti je al te ona profuknjača vara gde stigne i krade te, radi ti o glavi pravi ti veće probleme i uvaljuje u veća govna nego što bi Ruška u životu svom, a Ruška ume i da počisti i skuva. Morate shvatiti da niko ne osuđuje šta birate, poenta je u odnosu cene i kvaliteta i u balansu. Ideš jedan dan u elitni kupleraj i tamo pojebeš high class prostitutku da žena tvoja ne zna, ali ne moraš svaki dan to raditi jeboga ti Niko ne kaže da ti je zabranjena čokolada, al gledaj da to bude retkost, a štaviše i doživljaj onda kad je pojedeš će ti biti na maxx

  8. Slažem se s tvrdnjom, kolega.

  9. Živi bez klasičnog šećera i kad ti se osladi jedi med, prirodnu sintesiziranu fruktozu i karbohidrate iz ovsenih pahuljica i orašastih plodova brt možda ti se i koja čakra aktivira usput

    Trajfors bacio vrlo smislenu zaveru

    Ja sam prestao da jedem šećer na jedno par meseci skroz, ništa teže nema za ostaviti i nikad zdraviji bio nisam. Orašasti plodovi su super zamena za imati šta za pregristi kad uhvati kriza

    Čokolada je još i super kad se uporedi sa ostalim izvorima - sokovi su najgori

  10. Po prvi put u zivotu sam krenuo u teretanu, evo vise od mesec dana ima, zalim sto nisam ranije to uradio. Plus regulisana ishrana, vec daje rezultate, sa 100 dosao na 94

  11. Bravo bate, lepo je to. Ja ne mogu teretanu nikako, previše sam asocijalni autista a i sve što se tamo postigne može i kući uz par tegova ili kalisteniku. Naravno ko ima volju i nije hodajuće truplo.

  12. Brt i ja sam poprilicno zatvoren tip, ne previse socijalan, nasao neku malu teretanu gde nema mnogo clanova, idem sa drugarom jednim, do jaja nam

  13. Бохор
    Kako čokolada umesto jabuke jbg
    Kupuješ kola a neću Bmw ima da kupim Jarisa šta ga jebem

    Više tipa, imam BMW, benzinac, samo 98 oktana i više, sad ću sipam dizel, šta koji klinac, neće mu smeta

    Čokolada je još i super kad se uporedi sa ostalim izvorima - sokovi su najgori

    Realno, popiješ 2 litra, ne osjetiš koliko si šećera unio u organizam

  14. Galantni, galantno ćeš da budeš top, svaka čast brt mili

  15. Ma de, samo da mi je da skinem stomacinu, nista vise ne istem

  16. Galantni kosovac
    Ma de, samo da mi je da skinem stomacinu, nista vise ne istem

    Isto, brate mili, isto.

  17. Stomacinu skinete tako sto ne pijete sirotinjski napitak zvani pivo, nekad tipa jednom u mjesecu moze ali piti to sranje svaki izlazak u litrima je najvece zlo za muski izgled

  18. nije samo pivište, i čips i testo itd itd

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.