Речник ЕКВ фанова

  1. Ali pazi, tehnika svakim danom napreduje, a sa njom i tehno i haus muzika. Tako da je glupo upoređivati nešto od pre dve godine i ovo danas, tj nije glupo nego je nepravedno jer je današnja tehnika superiorna. A napreduje tolikom brzinom da je sadašnja muzika kvalitetnija i od one od pre dva meseca, a da ne pomislimo kakva će biti sutra... uh jeza me hvata, to je sjajna stvar.

  2. Fali. Što je besmislena mozgoispiračka muzika bez ikakvog faktora za podsticaj napredovanja u umu mladog čoveka.

    E baš nije. To je baš ono čilaut zika, ono za opuštanje uz djusku, taj fazon. Nije mi jasno što ga ne volite vi metalike.

  3. Dupli, nadam se da trolujes, jer ako nije to, imamo pobednika!

  4. Јашта...живот је излечива болест, ја предлажем да их лечимо. Те фанове. Није то неки посао, за такво оболењце.

  5. Moj problem je to što mi je, u osnovi, muzika manje važna od teksta, tako da NIŠTA ne može da me natera da slušam nešto sa umobolnim tekstom ili neko drndanje bez teksta. Mada ima nekih dobrih instrumentala, oni su sami po sebi poezija, tako da su mi ok.
    Haus nije poezija.

    Oćeš da kažeš da Morandi nema baš carske tekstove i obrade Pepersa?

  6. maloletna mislim da opet treba da pročitaš moju defku jer si skroz njen primer :) sem onoga za narodnjake, to sam pisao kad mi je dzanki bio inspiracija.

  7. Evo na primer i Lejdi Gaga. Ja bihh čak išao dotle da su njeni tekstovi mnogo smisleniji od Mladenovićevih, jer ona peva o životnim stvarima i bar se ne drogira i živa je.

  8. haus je nekako...gej.

    Речено.

  9. deo iz definicije: svi vole da drkaju EKV-ovce jer znaju kakve su prženice kad im čačneš Mladenovića :)

  10. Njaaaaaaaaaaa. :DDDDD Lejdi Gaga. Dobro, možda i jesam primer za tu vašu fazu, jer počinjem da se nerviram.

    A ne smem to da radim, jer ipak sam devojčica koje se stalno smeška. :D

    Šta, nisi znala da je Mladenović umro, pa se nerviraš? Jeste ozbiljno, umro je jer je narkoman.

  11. Gamby, pa nemoj biti zloća prema meni. :D Mislila sam da se dobro slažemo. :D

    I ne pokušavaj da me ložiš, pa nisam tolika prženica. :P

    Moram malo jebiga, smorio sam se kući, a napolju kiša. :)

  12. Samo mi nije jasno zašto mislite da ta vaša muzika ima dušu. Ukucao sam ekatarina velika i izabrao slučajnu pesmu na youtubeu i izašla mi je ova
    http://www.youtube.com/watch?v=-B5NNGdO210

    i kakva je poenta ovakve pesme nek mi neko objasni molim vas??? šta to ona ima što druge pesme nemaju??? neki skriveni kvalitet, neki smisao u tekstu? smešno...

  13. Niko nije posebno odlikovao TU pesmu. Niko nije posebno odlikovao te pesme, ali znaš smisao je u tome da u pesmi koju je odradio pojedinac čisto kao rezultat svoje inspiracije definitivno ima više duše nego u nekoj koja je rađena namenski da se dopadne širokim zabludelim masama.

    Gamby, imaš sreće pa si mi simpatičan. I otkud kiša? Kod mene ne pada. Valjda.

  14. Dakle pesma ni tebi nije jasna ali ima dušu jer je EKVova. Kao što sam i mislio.
    Pozdrav

  15. Oh, zaboga, zašto svi mene napadaju kao da sam neki stručnjak? Pa ja sam samo malo dete!

    Ali u svakom slučaju, ako bi se obavile stilske analize, kao recimo književnog dela, u vezi teksta, došlo bi do nekog zanimljivog rezultata. To znam, jer ubijam za književnost.

    I niko nije rekao JER JE EKVova. Zaboga. Ložiš se više od mene, dragi nalogu. :D

  16. Ne ložim se samo mi nisu jasni ljudi koji sebe prisiljavaju da vole nešto jer je to popularno u njihovom društvu, a to im se uopšte ne sviđa.

  17. U mom društvu se sluša Lejdi Gaga, dečače. :D

  18. Ja sam punoletan. Nema veze, razmisli da li je pravilno što slušaš nešto što ti se ne sviđa. Više se neću mešati u raspravu, pozdrav od mene

  19. Ubedi me ovaj do kraja da ja zapravo ne volim rok, već nešto drugo. :D Pa dobro, dečače. :D

    Hahahhahahahahahahah. :D

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.