Речник ЕКВ фанова

  1. Kopiram epsku rečenicu sa jutjuba posle koje mi nije bilo do života:

    Bas zato sto je '' kvaziintelektualac'',vecno ce ostati upamcen na ovom svetu,dok za tebe koji si ga tako nazvao,niko nikad nece cuti,a kamoli pamtiti. Ziveo vecno,decak iz vode..

    Na ovo dečak iz vode sam se samobičevao i otišao da spavam.

    Nije loš EKV, loši su takvi idioti zbog kojih čovek zamrzi EKV. Da ga ne uzdižu kao nekog Grčkog boga, možda bi i dobio onu ulicu njegovu i imao bi mnogo više respekta od drugih. ALi opet, kad bi svako bio pametan, onda ne bi imali koga da sprdamo.

  2. pola stvari koje si pomenuo nemaju ama bas nikakve veze ni sa bendom ni sa fanovima.

    Нажалост, ја на избор нисам могао да утичем, јер:

    сви примери су истинити.

    minus.

    Ај макар метни у одабране, важи?

    Бурзуме, е то је тру музика, док се нису комерцијализовали после...

  3. doktore, to sam reko jer pola tih stvari moze da koristi bilo ko i ne koriste ih samo njihovi fanovi, nisu oni izmislili "skakanje po lobanji" i "mjenjanje licnog opisa" i stoga si dobio nusmi, jbg nije ni za odabrane.....

  4. bg nije ni za odabrane.....

    Ни за коњкурс?

  5. Najebaćete kad se pojavi Milanova astralna projekcija.

  6. Ајој... Ће најебемо к'о мачићи низ насапуњан олук...

  7. AHAHAHAH KAKO PREJEBENA TEMA!
    Neko reče - da se ovo proširi na sve bendove.... Jok, more, samo slušaoci Nirvane i EKV su ovoliki idioti i sa njima nema rasprave jer oni slušaju 'VIŠE INTELEKTUALNU MUZIKU' (!?!?!?).
    Kontam da su Kurt, Milan i ona njegova pička sad neđe zajedno u nekim čakrama i međusobno drkaju mozgove.

  8. Ко ти дрма кавез Јанковићу?

    ??

  9. samo slušaoci Nirvane i EKV su ovoliki idioti

    Njah, ja gotivim i EKV i Nirvanu. Ja sam idiot? :D
    Hahahhaha, znam šta si mislio, samo mi je zanimljivo da izvlačim iz konteksta. :D

  10. Njah, ja gotivim i EKV i Nirvanu. Ja sam idiot? :D
    Hahahhaha, znam šta si mislio, samo mi je zanimljivo da izvlačim iz konteksta. :D

    Ало БИА, не ваља вам профил. Данашње малолетнице не слушају ЕКВ и Нирвану него ХАУС брате ХАУУС! Каква црна БИА, знао сам да сте нека шатро сајбер јединица новопридошлих ментола из Каменице, који нису прешли полигон па им увалили рачунало. СУП Чукарица не јебе! Нећете ухитити Славка.

  11. Današnje maloljetnice imaju FLAAAAUUUUU.
    A u suštini... Ma idioti su, džaba.

  12. Nisam imao iskustva sa takvim ljudima uzivo, niti mislim da hocu jer su oko mene sto se tice alternativaca sve sami spid metalci. Sa ovom opakom vrstom sam se susreo tek na netu, grizu zdrav razum i to opako.

  13. Nikad mi stvarno neće biti jasno kako neko ovo može da sluša pored toliko dobre i popularne muzike koja je danas svima dostupna. Verovatno je ovo bio vrh za slušanje osamdesetih i devedesetih kad nije bilo youtubea ali danas je sasvim besmisleno a uz to je muzika stara i ne znam kako i onim najvećim fanovima ne dosadi posle 20 godina slušanja.
    Npr u klubu kad se pusti nešto starije od 2-3 meseca svi se smore i to je normalno pošto je muzička industrija toliko napredovala da nema potrebe slušati bilo šta duže.
    Neću spominjati hmmm problematično ponašanje većine koji ovo slušaju, mada sam stvarno imao prilike da upoznam više njih koji su veliki poštovaoci ove grupe a drogirali su se i to nisu krili. Mislim da je to da li se drogirate ili ne vašastvar ali žalosno je ako to radite, uništavate sebi život.
    Nadam se da sam bio jasan, po meni je ovo prevaziđena muzika i treba nastaviti slušati novije stvari. Pozdrav za sve

  14. Rosoneri, malo je gej da stalkuješ Dullija po forumu i kačiš tu sliku. U redu je.

  15. Npr u klubu kad se pusti nešto starije od 2-3 meseca svi se smore i to je normalno pošto je muzička industrija toliko napredovala da nema potrebe slušati bilo šta duže.

    Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

    Zaboga, da sam ja muzičar i da znam da će se nešto moje slušati samo dva-tri meseca, rekla bih "Zajebi to, odoh da slikam ili nešto".
    Muzika u klubovima je sranje.

  16. Muzika u klubovima je sranje.

    Nije tačno. Šta fali disko hausu?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.