Prijava

Rak ne može da se izleči kod svakog, tako da te molim da preimenuješ temu zbog mene i meni sličnih koji smo i pored stravičnog truda, prevencije, svih mogućih i nemogućih tretmana, lekova, prirodnih, hemijskih, operacija, hemioterapaija, nade, mučenje ipak sahranili članove porodice.

Prvo, nisam stavio naslov Izlečićete rak. Rak je izlečiv, ako neko ko je oboleo ovo čita naslov će mu svakako uliti samopouzdanje - šta da stavim, možda ga izlečite, a možda ne?

Drugo, bolovali su mi ili se još uvek leče majka, otac, brat, sestra, baba, stric, ujak i ujna. Neki su hvala Bogu živi, drugi se bore, treće sam i ja nažalost sahranio. Žao mi jue zbog tvojih koji nisu uspeli, tema ima za cilj da skrene pažnju i deluje pomalo preventivno, i da ohrabri one koji se sa rakom bore. Leče se ljudi i od totalne metastaze, doću i do toga.

Sve pohvale za temu, ali bih da skrenem paznju na vitamin C.
Svaki vitamin moze da izazove hipervitaminozu.Samo se simptomi razlikuju.Ako ne uzimate sinteticke vitamine jako je tesko preterati,ali pazljivo sa sintetickim vitaminima!Da se razumemo,ako ne mozete da jedete kako treba i koliko treba(povrca i voca) onda treba razmisliti o nekom multivitaminu,ali treba biti jako pazljiv sa dozama kao i sa odabirom proizvoda! Ako uzimate tablete preko 500mg dnevno ne treba ici,osim ako se ne bavite aktivno nekim sportom. Nisam za sumeci... Limun nije magicno voce, ali vitamina C ima u skoro svakom "crvenom" povrcu i vocu.Crvena paprika,kupus... Jos nesto: Vitamin C se razlaze na preko 30 stepeni celzijusa,zato ga rasvarajte ili u mlakoj ili u hladnoj vodi.Ako iscedite limun u vreo caj radi vitamina C dzaba vam!
Vecina ljudi shvati sta je zapravo rak kad cuju neciju zivotnu pricu.

PODMAZIVANJE LEKARA

- naklackao sam se po pola bolnica u ovoj ujebanoj zemlji
- zdravstvo je u teškom kurcu
- ni jedan lekar nije gadljiv na pare
- medjuljudski odnosi po bolnicama se graniče sa morbidnošću.

Dakle, kod doktora bez boce pića i 200 - 300 eura ne idite, neće vas shvatiti ozbiljno. Masa ljudi čeka na operaciju, ako vam je do života trpajte im pare, ostaviće vas da umrete čekajući - verujte mi.

Sestrama obavezno čokolade i kafa, popucaće vam konci, gušićete se u krvi, mrzeće ih da se cimaju i vide šta vam se dogadja. Ovo su redovne pojave.

Borba protiv korupcije u zdravstvu je privid - i kada policija i sudstvo navataju lekara da uzima mito, pre ostanu u dobrim odnosima sa njim za svaki slučaj nego što intervenišu. Lekarski lobi je prejak i sa svima povezan, osuditi lekara je teže nego osuditi najnevinijeg čoveka.

Jedino gde ima vajde lečiti se je Vojnomedicinska Akademija. Moja majka je imala benigne kancerogene mase na rebrima, limfnim čvorovima, i vilici, i benignu masu na mozgu. Sve je sredila redovna hemoterapija. E, sad, nema vajde odlaska nigde drugde osim na VMA, jer su tamo ljudi specijalizovani za takve stvari. Rak je, naravno, izlečiv. Propaganda je samo da je neizlečiv. Neizlečiv je samo u jednom slučaju ako je multi-celularna maligna masa, ili ukoliko je metastazirao na neki od vitalnih organa u telu.

PITANJE: U koju grupu spada LCH? (Langerhan's Cell Histiocytosis)

Rak može biti izlečiv. Konstatovati da je rak izlečiv (sa sve uzvičnikom) je bezobrazno.

Ne znam, ali imas na netu sigurno. U Mitrovici operise Janjatov, u Kamenici Novakovic, sjajni lekari ali do njih se jako tesko dolazi.

ckavu
Rak može biti izlečiv. Konstatovati da je rak izlečiv (sa sve uzvičnikom) je bezobrazno.

Pročitaj moj post, shvatićeš situacije.

Na VMA je Jović, ako se dobro sećam, specijalizovan.

Nije bezobrazno, vec sam ti naveo - lecilo mi se vise clanova porodice sa teskim metastazama. Cale mi je bio zvanicno najtezi slucaj u celoj zemlji, izlecio se, obavio terapije i danas je ziv. Covek koji ima rak veruje do poslednjeg dana da je izlecenje moguce ako ima ispravan stav, a ispravan stav je u borbi izuzetno znacajan. Rak je izleciv, ne u svakoj situaciji ali sa tim stavom mora da se krene.

MMS MINERAL

Mozete na guglu naci tacno sta je i kako se koristi. Postoje razne price u vezi sa njim, mojoj kevi je znacajno usporio sirenje raka, ja ga preporucujem. Nije skup i nije ga tako tesko naci.

Multi-celularna masa? Maligno? Metastaza na?
Izvini što zapitkujem, ali stvarno takođe imam nenormalnu količinu i sam iskustava, i voleo bih da, eto, podelim...
Kad smo već kod teških slučajeva, pitao sam za LCH, jer je moja majka jedna od 3 ODRASLE osobe u Evropi koja poseduje tu bolest. Ja sam otvoren za polemiku svake vrste.
Melki, je l' je ova tema za polemiku, ili za suvoparne činjenice?

PM EDIT: Melkijades, da li ideš na redovne kontrole, jer po svemu sudeći (oprosti), imaš veoma velike šanse da dobiješ i sam rak.

Za sve sto moze da pomogne. Redom, borili smo se protiv raka - jezika, desni, pankreasa, zdrela, testisa, dojki, materice i jajnika, zeludca, nosne duplje, jetre i creva. Sta te konkretno zanima..

Dobro je, pa nije bilo na vitalnim organima. Kada je to bilo? Konkretno me zanimaju hemoterapijske seanse, kada, koliko, kako?

Kontrolisem se kad idem da dajem krv, dosta cesto. Pitaj nekog drugog za hemoterapije, burazer ih je imao u inostranstvu a tamo ide nesto drugacije. Lekari odrede, ne znam po kom osnovu.

Sad razmisli sta ce pomisliti neko ko se bori protiv raka a procitao je tvoj post. Sabane.

A što ti ljudima ulivaš lažnu nadu je dobro i nešabanski?! Strašno...

Е, вако. Од традициналних траварских ствари је раставић (како кажу) добра ствар. На пари се крчка и завија на место са тумором. Не помаже много (ако уопште) код одмакле фазе.
Што се тиче медицинских метода:
Хемотерапија - проценат људи излечен овом методом је једнак излеченим који су само чекали неизбежно. У преводу је керов курац. Не могу да линкујем извор, али ако нађем ћу да га линкујем.
NMR (Нујкеарномагнетна резонанца) мало измењена даје око 80% излечења. Тренутно се практикује у Русији и (ако се не варам) нигде више, јер је забрањена. За разлику од хемотерапије, која се базира на убијању свега живога и успут ћелија сјебаних од рака, ово гађа само на оболеле ћелије и систематски их убија. Колико је ово тачан податак не бих знао да кажем, али с обзиром на метод и начин употребе делује врло реално.
Нисам чито остатак теме тако да ћу напоменути да људи који тешко подносе хемотерапију треба само да се лепо надувају пре терапије и неће бити никаквих нуспојава видљивих, тј. и даље ће вас хемотерапија убијати, али нећете имати мучнине, вртоглавице, малаксавост и повраћања. ТХЦ делује благотворно у тим ситуацијама и сузбија та говна. Ово је потврђено, наравно експериментално, и ради савршено. Штета што је илегално, али кога је брига за то у Сврбији.

Laznu nadu!? Jesi li ti covece normalan?

A kakvo je Melk tvoje mišljenje o Brojsovoj terapiji?

Burazer je imao rak testisa, kasnije hemoterapije preko i sad je ziv i zdrav, dobio je na tezini od bolnickog mirovanja ali i to ce se regulisati. Neko je imao zracenja, neko je samo operisan. Neko je ziv, neko na zalost ne, ali izlecivo je.