Prijava

Duče
sanjo sam da ribice hranim mrtvim ribicama.

Lažeš pičko, sanj'o si da jebeš, pa si se uplašio.

Noćas opet trip, jebo ga ja.
Ja i ne znam kolko ortaka okupljeni, svi u nekim kvadratima, i svako od nas ima nož, i tanjir u kom su kukurz i neki namaz. Dolazi moja razredna i govori nam da štedimo , pogotovo namaz. Onda nam kaže da dolaze zombiji.
Umesto zombija, pojavljuje se džinovski sendvič, klizi polako, i dolazi do mene i još jednog ortaka. ONDA SE OKRENE I POGLEDA NAS. U sledećem trenutku moje ruke su džinovske, i ja sečem sendvič. I ubijem ga. Onda ortaci krenu da mi viču "nemoj da ga gnjaviš" a ja pitam "što, jel sam ga sredio?". Kažu mi da jesam, i tu sam se probudio.

Jadan džinovski sendvič.

jedan od mojih najnenormalnijih snova

Први део сна, мало ми је мутан, јер вероватно сам сањао да сам пијан.

Седим тако с кумом и неке две рибе у кафани, ту је спикица циркица зезање, упада лик каже хоће да се бије. Кум узима мој ранац, вади нож, као ми смо опасни, нема шале. Кад брале лик вади такву ножину да смо му одма дали све ствари да нас не избоде, а он нам за узврат да неке виљушке и нареди да их морамо понети са собом. Тад лик вади црни спреј и креће да фарба кафану у црно. Прилази нам конобарица и каже да бежимо док можемо. Тог тренутка две рибе и лик нас киднапују и кренули смо пешке пут Футошке пијаце.

Пандури су стајали преко пута, ал болео их је тукс за било шта. Уствари то нису били прави пандури, већ ови зелени, смећарски, комунални. Прилази ми једна од риба и каже да хоће да се бије самном, а ја брате, нема шансе, не бијем девојке. Крене да ме удари, измакнем се... Један други трећи карате џиуџицу потез и опече ме цигаром коју је кроз цео сан пурњала као распали дебели турчин наргилу лежећи на оним њиховим јастуцима. Ту ја полудим, стргнем мајцу, изујем тике и бос кренем у обрачун.

Одједном овима трима искочише очњаци и кренуше на нас. Ладно јебени вампири, уплаших се за свој и кумов живот, предложих да установимо правила борбе, нема оштрих предмета и нема два на једног а они су и даље летели на нас. Зграбих ону виљушку и убодох једну рибу на тромеђи носа, образа и ока. Одједном почела је да дише и агресивност је нестала. Схватих да су нас несвесно напали и како ово двоје да преобратим у нормалу. Пар нинџа потеза са моје стране и малопређашњи крвожедни нападачи постали су сасвим нормални. Покупили смо ствари, вратили су нам наше и сели су у такси.

Одједном се зачу неки звук из ранца који је вампир носио, био је то диктафон и тачно сам разумео речи "Туча ме много више пали него секс, снимићу тучу да могу лакше да се задовољим слушајући је касније!" а затим су се чули ударци и вриска од туче малопре. Сви смо га погледали зачуђено, а он је рекао да смо управо одложили смак света јер су хтели да побију све људе и да ће смак света бити за тачно девет година!

Zove mene drugarica i javlja da se uselila u novi stan, osamistalila se. I sad ja treba da pođem da čestitam, kafu da popijem. Zovem ja nju da pitam adresu i ona mi govori da dođem do stana njenih roditelja. Čeka me ona ispred zgrade, vodi me u stari stan. Ulazim, čeka me njena majka, javlja mi se fino. Ja izgubljen. Sad me ova zove u WC, ulazimo unutra, tamo njen otac kenja, ustaje i javlja mi se pa se vraće na šolju. Ja ne vjerujem. U to ona pomjera tuš bateriju i otvaraju se neka vrata i iz kupatila prelazimo u neku prostoriju 2x2. Tu samo krevet, ormar i ventilator. Ona me sjeda, daje mi neku lulu i pita me " kako ti se čini, kakav je enterijer?"..

Da li može neko da mi protumači ovo?!

Naime, unazad tri godine sanjam da me bodu nožem. I to u razmaku od po par meseci a ukupno šest puta. Taman kad malo zaboravim, sanjam opet. I svaki put je na sličnu foru. Posle sna, se osećam veoma neprijatno, jezivo štaviše; svaki put kada ga se setim. Čak i po nedelju dana posle sna. Nakon toga mi osećanja otupe. Prvi san je počeo kao i svaki drug, nebulozan; ja idem i tražim kevu okolo zgrade, kad nailazim iza ćoška na grupicu Cigana. I to onih socijalno najugroženijih, musavih,smrdljivih iz ciganske mahale. Tipična ’’random’’ grupa od sedam, osam cigana uzrasta od 12 do 19. Iskusno, zavalio sam ja da nešto nije u redu. Kako sam naleteo na njih oni me mrko gledaju. I sad, da me ne bi iscimali ako ih iskuliram, ja im se javim, onako opušteno - ''ćao momci''. Oni meni otpozdrave, priđu, rukuju se samnom i započinjemo da ćaskamo. A sve vreme imam osećaj da se foliraju i da oće da mi jebu mamu. Tu se mi ispričamo, ja im kažem odakle sam i da tražim kevu pa ako mogu da mi pomognu da mi kažu gde je prolaz kroz zgradu... Oni mi kažu, ja se zahvalim i krenem dalje. Neviđeno olakšanje. Međutim, taman kad sam im okrenuo leđa, jedan od njih mi položi ruku na rame, okrene me i sasvim mirno kaže: ’’Čekaj, čekaj, ipak da bude sve kako treba.’’ I izvadi mangup skakavac i ubode me dva puta u debelo meso. Ne da me povredi koliko da mi napravi sranje. Ja se smorih živ. ’’Pa što ste me izboli?’’ Oni mi okrenuli leđa i nastavili da bleje. Probudio sam se kad sam posle dvadesetak metara sreo kevu i kad smo krenuli na ušivanje dok sam se svo vreme držao za krvav guz. Ceo dan sam bio u šoku. Onaj osećaj kad nož prolazi kroz meso mi se učinio veoma stvaran. Sledeći put slično, s’tim da su cigani bili malo, kako da kažem, bogatiji i bila su trojica. Lagno, dva odmerena uboda u dupe. Treći put su cigani bili ko deca onih Roma iz skupštine i bila su dvojca. Svaki put sve su uredniji i sve ih je manje. Poslednja tri puta su belci. Otprilike mojih godina, oko 25. Prvi put četvorica, pa dvaput po dvojca. Sve u stomak. Plitko. Čisto da moram na ušivanje.

Juče ja putujem iz Bosne za BG i ukomiram se od spavanja u busu, ni granica se ne sjećam. I pred BG me probudi jedan jako nenormalan san. Inače sanjam najgore bolesti ali ovaj je bio orerealan, trebalo mi je jednu 20 min da dođem sebi i da skontam da je to bio san. Tek kad sam pišala na autobuskoj i umila se malo sam se skulirala :D
Elem, san ide vako
Ljeto je, puklo jednu 40 stepeni i ja kao dolazim u BG i sestra je moja sa mnom i dolazim do svog stana, tj do kuće u kojoj mi je stan, a moja gazdarica koja inače živi iznad mene upakuje se u neki auto sa nekim čoekom koji je prelijep i koji joj je kao momak. I trpa ona djecu svoju i govori meni kako mi je otvorila stan jer je vlaga u njemu bila i kako je sredila stan i ti fazoni. I ode ona kao na more. Ja dolazim do svog stana, otvorena vrata širom, svi prozori i ulazim ja a unutra haos. Stan prazan, nema kauča, televizora nema ničeg u dnevnoj sobi, samo smeće neko, a zidovi svi pozelenili od vlage.
Ulazim ja u drugu prostoriju a ono tamo još gore, olikovi neki po zidovima iskočili, braon sve, curi iz zida nešto, ma fuj... ja panika, haos, plač, zovem gazdaricu ona se ne javlja....
I tu se nekako probudim sva u jadu i čemeru....
znai fuj fuj fuj
jako sam bila sretna kad sam došča do stana i kad sam skontala da je i dalje lijep i bez vlage :DDD

Čovek ima ozbiljan problem, bodu ga Cigani u guzicu, a ti laprdaš o ubuđalom stanu. Ccc, vo imja Oca, nemaš trunku saosećanja!

e čoek sanja kako traži mamicu i kako ga neki bodu u dupe
čoeku podsvijest očigledno govori kako je mamin sin i uz to gej
i čim se pomiri s činjenicom da mu je mama najbolji drug i da voli da ga prima u pakšu prestaće da sanja ta sranja
ETO, PROBLEM RIJEŠEN :DDD

Eclipse
Juče ja putujem iz Bosne za BG i ukomiram se od spavanja u busu, ni granica se ne sjećam. I pred BG me probudi jedan jako nenormalan san. Inače sanjam najgore bolesti ali ovaj je bio orerealan, trebalo mi je jednu 20 min da dođem sebi i da skontam da je to bio san. Tek kad sam pišala na autobuskoj i umila se malo sam se skulirala :D
Elem, san ide vako
Ljeto je, puklo jednu 40 stepeni i ja kao dolazim u BG i sestra je moja sa mnom i dolazim do svog stana, tj do kuće u kojoj mi je stan, a moja gazdarica koja inače živi iznad mene upakuje se u neki auto sa nekim čoekom koji je prelijep i koji joj je kao momak. I trpa ona djecu svoju i govori meni kako mi je otvorila stan jer je vlaga u njemu bila i kako je sredila stan i ti fazoni. I ode ona kao na more. Ja dolazim do svog stana, otvorena vrata širom, svi prozori i ulazim ja a unutra haos. Stan prazan, nema kauča, televizora nema ničeg u dnevnoj sobi, samo smeće neko, a zidovi svi pozelenili od vlage.
Ulazim ja u drugu prostoriju a ono tamo još gore, olikovi neki po zidovima iskočili, braon sve, curi iz zida nešto, ma fuj... ja panika, haos, plač, zovem gazdaricu ona se ne javlja....
I tu se nekako probudim sva u jadu i čemeru....
znai fuj fuj fuj
jako sam bila sretna kad sam došča do stana i kad sam skontala da je i dalje lijep i bez vlage :DDD

U tripu si da si omatorila i da ces mnogo lakse da se napalis za snosku. Samim tim pizda ce ti mnogo vise vlaziti ,a kad je mnogo vlage, onda nema trenja, i takoreci kvalitetne jebacine. Jebac ce ti doziveti srcani udar od silnog ubadanja kurca u vaginu, i ti ces ostati matora i nedojebana , sto je u principu horor, tako da potpuno razumem tvoju uznemirenost.

hahahahaahha Gazimudo, ja mslila da je to neki strah od toga da nisam dovoljno dobra domaćica, da mi kuća nije dovoljno čista, al ti me utješi sad sa svojim objašnjenje
radije bi da je to strah od toga da ću ostati nedojebana, nego da se ne daj bože bojim da nisam dobra domaćica :P

Nalazim se na nekom pristaništu, vedra noć, vide se zvezde i čuje se neka pucnjava i eksplozije. Ispada da neki gusari napadaju brodove i ubijaju sve žive. Ja tu počnem da se šunjam, da pobegnem i sakrijem se iza nekih sanduka.
Kad ono, tu se sakrio i Nevil Longbotom! On tu plače, i počne da mi priča kako moramo da bežimo (naravno da ne koristi magiju :D), kad tu dođu pirati i uhvate nas.
Ne mogu da se setim šta su uradili s njim, ali mene su odneli na njihov brod i vezali me za jarbol. Ja onako preplašen počnem da molim za život, da me puste, ja ništa ne znam, nisam ništa loše uradio, a oni me ne slušaju. I dođe njihov kapetan, unese mi se u lice, nasmeje se onako zlo, i izvadi makaze i preseče mi grkljan.
Ja prvo iskrvarim na smrt, pa se tek onda probudim! Sedim u krevetu u šoku, sav oznojen, i gledam da li mi je vrat u redu. I taj san sam sanjao dve noći zaredom!

Ходам ја неким лавиринтом где је једини излаз Недељково презиме, и ходам, и ходам а Еклипса као да ме прати и сједи на врху сваког зида и говори НЕЋЕШ САЗНАТИ НЕДЕЉКОВО ПРЕЗИМЕ НИКАД, НИКАД и злобно се смије. А ја сједнем, размислим, и потражим Недељка на фејсу и нађем га и ето!
ЦРКНИ ЕКЛИПСО ЗНАМ КО ЈЕ НЕДЕЉКО!

i čim se pomiri s činjenicom da mu je mama najbolji drug i da voli da ga prima u pakšu prestaće da sanja ta sranja
ETO, PROBLEM RIJEŠEN :DDD

Ha ha ha, ovako nešto sam i očekivao...

drago mi je što sam ispunila tvoja očekivanja :DDD

jedan svež, od pre sat vremena, nije toliko bolestan, al je neprijatan. idem gradom, a po gradu gomila policijskih kola, policija na sve strane, privode neke dilere, odma pored još jedan crime scene neko ubistvo, priđem malo bliže kad leži izbodena jedna osoba meni, takoreći, nedraga i tu ja se sklanjam instinktivno odatle, a nosim neki ranac i iz ranca mi ispada nož (koji inače držim u radnom stolu u sobi i njime režem olovke haha) koji sam kao slučajno spakovao i stalno mi ispada iz torbe kroz neku rupu i ja ga stalno vraćam i on odjednom ispadne sav krvav iz ranca i tu gomila nekih ljudi gledaju a ja sve pokušavam da sakrijem nož, pa stavljam za pojas al krene da mi štrči kroz majicu pa u čarapu al kurac tu me bode, krenem da trčim al se stalno saplićem o nešto i tu se probudim i skontam da sam zaglavio nogu u rešetku od kreveta

možda bi trebalo da se prijavim u stanicu, za svaki slučaj

» Komentari (19)

16:57 • 05.12.2012. aleksa
obračun nema nikakve veze sa drogom,žao mi je svih koji su se sada razočarali,preživeo sam havala Bogu!!! a dotična lady di,za tvoju informaciju BIO sam narkoman i to ne tako sa dugim stažom,pa te molim da ne lupetaš nešto o čemu nisi sigurna. Majku mi ne spominji,jer ovo nije bila vest o njoj i od čega je ona umrla!!! Hvala u svakom slučaju na lepim rečima i komentaru. I da ja sam se ovde doselio pre 20god. a ne od skoro. gledaj svoja posla,verujem da imaš sigurno svojih problema,pa živi svoj život i njega komentariši,hvala ti na razumevanju!

pu, preživeo!