Prijava

Možda je do mreže i jačine signala mobilnog interneta Boh, pošto pretpostavljam da ti je signal wifija stabilan, odnosno da ti ne puca veza i tome slično.

Možda, pretpostavljam...pa čovek je pitao zna li neko u čemu je problem. Šta se koj kurac praviš pametan.

pa prosto je tako, mnogo više struje treba da bi telefon poslao signal do repetitora koji je na 3km od tebe, nego do rutera koji je na pet metara od tebe, tako je sa svakim telefonom

eventualno proveri jel se kačiš na 2g/3g/4g istovremeno, u tom slučaju izaberi 3g only pa vidi jel manje troši

Pa menja sam od e preko 3g do lte

Al ne pitaš me to
Naći ću pa ću dodaberem 3g

Kad se krećeš, telefon ti se prebacuje sa jedne na drugu baznu stanicu da bi našao bolji signal i to crpi bateriju.

A ako ti je lošiji signal, onda ti telefon stalno diže predajnu snagu da bi dobio što bolji signal, a kod nas 4g mreža još nije toliko dobro rasprostranjena pa ćeš svakako doći u situaciju da nemaš dobar signal. I to dizanje predajne snage naravno troši dosta baterije. 3g bi već trebalo da ima mnogo bolji prijem pa će manje i da troši.

Kod nas je, koliko znam, u vip-u najveća pokrivenost teritorije u 4g mreži

Možda, pretpostavljam...pa čovek je pitao zna li neko u čemu je problem. Šta se koj kurac praviš pametan.

Ajde bre dijabolo odjebi, tebe sigurno niko ništa nije pitao.

Pa nije, zato i nisam davao odgovore. Al ti si se ugurao u čmoor sa nekim glupim pretpostavkama.

Kapiram ja da si glup ko kurac jer u suprotnom bi radio nešto malo više ispunjavajuće od razvoženja kulena, ali su moje pretpostavke zapravo bile dobre ako pročitaš postove i drugih ljudi.
Na stranu što si toliki debil pa postovanje na forumu izjednačavaš sa nekakvim guranjem u čmar, ali to sam već apsolvirao u prvoj rečenici ovog posta.

Iz svakog tvog posta isijava uvlačenje u guzicu jbt. Da l je takva frka na poslu da ti to prešlo u rutinu.

Da li se pod ispunjavajućim poslom računa i ispunjavanje bulje izvesnog gage smrde, govnzo dabogda ti redakcija izgorela do temelja, uz konstataciju "bez preživelih"

Iz svakog tvog posta isijava uvlačenje u guzicu jbt. Da l je takva frka na poslu da ti to prešlo u rutinu.

Dobro je dečko, samo polako, ne zamaraj se mnogo.

Da li se pod ispunjavajućim poslom računa i ispunjavanje bulje izvesnog gage smrde, govnzo dabogda ti redakcija izgorela do temelja, uz konstataciju "bez preživelih"

Do jaja, nije mi bio dosta onog idiota vučićupederu, a evo još jednog debilnog trola sa pričom o Informeru. Super je fora, nije stara ni dve godine.

Svakako je manje bajata od sendviča koji si danas dobio od gazde, gnjido. Porodica te se stidi. Prijatelji te se stide. Gde god da kročiš, za tobom ostaje smrad vučićevićevih govana koja se slivaju sa tvoje glave. Želim ti ćerku kurvu, da saznaš kako je bilo tvom ocu. Majmune

Hahaha jebote, nemoj toliko da peniš, udariće te šlog.

gonzo, ja ovo ne bih trpeo...zovi ženu da ih gazi kolima xDD

Al kakav latentni klošar je ovaj gonzo, nerealno.

Радјард Куплунг
gonzo, ja ovo ne bih trpeo...zovi ženu da ih gazi kolima xDD

samo pod uslovom da gospodin sedi pozadi

Dobro je jebote sta vam je
Rađ ti si Bog sveta al bez zajebavanja
Prebacivanjem sa LTE na 3g sam resio bateriju iskakanje mobilnog neta zbog cestog prebacibanja i
PROBLEM SA WF-JEM KOJI SAM IMAO AKO SE SECAS STO STALNO PREKIDAO JE
HVALA TI BRATE MOJ

Radj je kulturno blago ove zemlje, ostr

gonzo, ja ovo ne bih trpeo...zovi ženu da ih gazi kolima xDD

Realno Rađ i jesu obojica teške pičkice, tačno bi i žensko sa njima lagano izašlo na kraj i pri tom umiralo od smeha.

Al kakav latentni klošar je ovaj gonzo, nerealno.

Simpatični su ovi tvoji pokušaji. Jebote čak mi je i bilo žao kad te uhvate Boh, Pseto i ostali u mašinu, a onda sam skapirao da i nisi za bolje.