Prijava

S tim što se bugarin uvek nekako izvuče i revanšira, a tebe svi jebu jednosmerno. Govno jedno sendvičarsko

Ajde Tečo ne budi tele, možeš ti i bolje uvrede da smisliš, da ne ispadne da se trudiš za džabe.

I ovako loše su i dalje klasa spram epiteta koje tvoj odvratni gazda nezasluženo lepi ljudima koji se usude da kažu reč protiv režima. Govno jedno sendvičarsko 2x

Edituj nick na sledeći način: ubaci v, izbaci z i spoznaj samoga sebe.

Teco ciji ste vi dupli nalog koji kurac

Neka pitanja ostanu bez odgovora, prijatelju..

озб Течо чији си дупли

Hah slučajno sam stisnuo zvezdu, otklonjeno

I ovako loše su i dalje klasa spram epiteta koje tvoj odvratni gazda nezasluženo lepi ljudima koji se usude da kažu reč protiv režima. Govno jedno sendvičarsko 2x

Tečo budi malo originalniji jebiga, već si bio upotrebio to ''govno sendvičarsko''. Nemoj da se ponavljaš, gubim interesovanje.

Moram da ti utuvim u tu botovsku glavu ko si i šta si, pa zato

Jel kopa neko elektroneum preko procesora?

ae ljudi, imam jedan problem, pa ako neko mooožda može da da neki savet.

Počeo laptop da mi povremeno zakucava. Radi normalno, i samo se odjednom zamrzne slika i to je to. Jedini nacin je da ga restartujem, nista drugo ne pomaze. Ne reaguje ni na sta, i vremenom se nece “odmrznuti” sam.
To se desava jednom u dva dana fazon.

Laptop inače radi skroz dobro, ništa od komponenata nije preopterećeno. Imam ga neke 4 godine. Skroz je solidno očuvan.

Ja sam to resio dizanjem sistema. Doduse, meni se nije tako cesto desavalo.

pa recimo da se nekad ne desi i po tri cetiri dana. ali to je neki red velicine.

Laptop ti je alergičan na vojnu disciplinu

Тоето, истекла гаранција, вријеме је за нови.

Зезам се, могуће да ти графички чип брљави. Однеси ти то у неки добар сервис најбоље.

hehe seltiče xd

Mitke i da je vreme i da nije, ja para nemam. Ne gine servis jbg. Hvala i tebi Papete. poy

samo si mu menjao pozicije na toplo i hladno, pa pobrljavio
iz principa ga sad stavi u fioku , ali nemoj fioku zatvoriti do kraja, tek malo da viri
i onda ga sledeće nedelje u isto vreme upali i radiće
nema na čemu