Prijava

Ma nije imalo puno filmova koji su mi jezivi nekako sam oduvek bio ultra-imun na takvse scene.. ali ovaj novi film turneja ima jednu zajebanu scenu sa onom bibliotekarkom kada prica o njenom sinu.. uuuuuu i sad mi prodje neka struijca kroz kičmu.. !

Fredi Kruger - najveći strah koji sam ikada osjetila. I danas me pomalo strah da ona njegova grozomorna ruka ne iskoči iz slivnika.
Moja djeca kažu: "Mama, nemoguće je da si bila toliko gluuupa."

Sumatra

Fredi Kruger - najveći strah koji sam ikada osjetila. I danas me pomalo strah da ona njegova grozomorna ruka ne iskoči iz slivnika.
Moja djeca kažu: "Mama, nemoguće je da si bila toliko gluuupa."

Je l' onaj deo iz 1984. ili 2010.?

Prvi. Ja sam stara teta.

Heh, ne gledah prvi deo, drugi nije loš, ima jedna scena koja me je utripovala, kad jedan Japanac umire za lap-topom. Tišina par minuta, sve okej, i samo odjednom mrak, jeziva scena, baš, još gledah film u bioskopu.

kad sam bio klinac(sad mi je smesno)crtani sa onim matorim sto sanja kako ga je posetila smrt i pokazivala mu njegov grob i to...bozicni specijal..

+1
Christmas Carol

Mene je uplašio "Final Horizont" britanski SF horor film...

Isijavanje.Au covece i dan danas prebledim kad vidim one dve klinke u hodniku i onu raspadnutu babu u kadi.

Biutful. Ok radnja, al ruzni glumci u pm. Zgadili mi se.

Ја сам имао трауме од ''Одисеје у свемиру 2001''. Kад сам тај филм гледао први пут као клинац, са неких 7-8 година. Сећам се да сам и сањао разне сцене одатле, нпр. како сам се откачио од свемирског брода и како се полако гушим у оном свемирском скафандеру. Посебно ме је фриковала она последња сцена, и то сам сањао, како сам стар и збрчкан.

Хорори ме никад нису плашили. С овим изузетком, од овог сам се жив усро кад сам био мали:

http://www.youtube.com/watch?v=fiDMuj_mmcM

Ja sam se od ovoga ukenjao u gace bukvalno.Ni ne secam se celog filma,secam se mozda samo par scena,tako da cu da ga pogledam uskoro.Mada ce sad da mi bude smesno,pogotovo posle ove glume sto sam video na klipu... :)
http://www.youtube.com/watch?v=ERJbo-bpY2k

Лептирица је у свету познат филм као један од ретких хорора који се дешавају дању. Као и ''Свето место''. Мени је ''Свето место'' зајебанији хорор од ''Лептирице''.

Tek sad videh da je jedno 15 ljudi vec stavilo Leptiricu. :D
A to "Sveto mesto" nikad nisam gledao...

Ma, ti s' pičkica :P :)

meni su ortaci rekli da je leptirica smesan film i ubili mi zelju za gledanjem,jer znam da njih plase filmovi uz koje se ja smejem...inace ni Sveto mesto nisam gledao,kakav je f ilm?

F ilm je živa strava. Bukvalno. Moraš da odgledaš :)

I ja sam se ko klinac usro od Leptirice. A u skorije vreme me na jednu noc potreso "Paranormal Activity", nastavci mu doduse nisu nista posebno.