Prijava

Корак ближе ''Европи''!

99999 steps left

Korak blize ''Evropi''...

9999 left

@Dzimi Cena karte u busu u Poljskoj je 0.5 evra, a prosečna plata 750 evra....Karta važi i noću, busevi cepaju celu noć na po pola sata...

Džimi, samo da ti kažem da u Srbiji za prosečnu platu od 35.00 dinara (mada mislim da je i to previše) možeš da kupiš 700 karata za prevoz, a recimo u Češkoj oko 1.600, a da ti ne pričam kakav je u Pragu supersonični gradski prevoz!

Manite se svercovanja, bila je ta tema.

e a sad mene zanima je li sledeće stanje i u srbiji:

u banjaluci većina kafića poštuje to neko radno vrijeme, dok u mrkunjiću to niko ne jebe ni iz glave... kontam da je to zato što se svi znamo međusobno, a naročito gazde i policija i opštinari, al' opet nešto mislim da je tako i u BL, da se svi znaju...

inače, što ono neko reče to bančenje je jedino ostalo što srbija može ponuditi strancima, jerbo oni nisu željni da slušaju o našoj slavnoj istoriji više od dva sata niti bilo čega drugog... nema od toga ništa, ali volio bih da zaživi pa da vidi država kako će da ga poduva

Neefiktivno. Samourušavanje autoriteta. Kao ona oznaka koja se tiče zabrane prodaje alkohola maloletnicima. Tako je bar ovde kod mene.

Натнат, могуће. Не знам статистике о просечним платама и њиховом односу према цени карте, али сам стопостотно сигуран да се Чешкој много мање људи шверцује, те да превозници сигурно немају разлога да повећавају цену карте како би извукли средства за одржавање возног парка. :) Али била је тема, што рече Џери.

u banjaluci većina kafića poštuje to neko radno vrijeme, dok u mrkunjiću to niko ne jebe ni iz glave... kontam da je to zato što se svi znamo međusobno, a naročito gazde i policija i opštinari, al' opet nešto mislim da je tako i u BL, da se svi znaju...

Свуда се у мањим градовима слабије спроводе закони. Раде познанства и гледања кроз прсте. Знам, јер сам и сам живео у малом граду.

ova prohibicija ima za cilj da vam istera pare iz džepa..nema više ćoškarenja i pijenja piva iz diskonta pa tako uroljan ili zagrejan u kafić na još po jedno...ne brate...sad ako oćeš da se napijaš ima to debelo da platiš...150 dindži malo pivo pa loči celu noć...ako imaš su čim....kriminalci bre...samo teror....

E, Džimi sada sam sigurna da nas zajebavaš...
GSP se većinskim delom finansira iz gradskog budžeta i ne propada zato što se procentualno jako mali broj ljudi švercuje - većina ima povlastice, niti je to razlog zašto ne nabavljaju nova vozila. Para ima, ali drpa ko stigne!

i da još ovo...SISE oće da nas oteraju na SPLAVOVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .....ne dajte se.....

Ma ovaj zakon je fora kako bi se ljudi oterali na splavove i u klubove, jer su tamo najveće cene pića i plaća se samim tim najveći porez.

UA KAPITALISTI! lolo

reci bre Gamby...reci.....

Aj po jednu s nogu pa kod žene!

kod čije žene, natnat?

kod čije žene, natnat?

Kod žene kao takve...

može...uzi popi i ti nešto na moj račun....:))

živeli..ajd da sipem sebi jedan pelinkovac, nisam davno..još od Djurdjovdana...

Sva sreća da ti je ostalo, da ne moraš sad u trafiku...prošlo 10.