Prijava

Kilo gvozdja ne moze sabiti u milimetar kvadratni pa da mu jebes mater, a kamoli hiljadu zvezda u prostor manji od jezgra atoma...

Брате, грешиш. Ниси свестан шта сам све извадио из фрижидера неки дан.

To je nebuloza veca od one da postoje crne rupe :))

Ahahahahahahaha, pobeda!

Kilo gvozdja ne moze sabiti u milimetar kvadratni pa da mu jebes mater, a kamoli hiljadu zvezda u prostor manji od jezgra atoma...

Ниси се возио бусом за Трешњу на први мај...

Kilo gvozdja ne moze sabiti u milimetar kvadratni pa da mu jebes mater, a kamoli hiljadu zvezda u prostor manji od jezgra atoma...

Ниси се возио бегечким кратким.

Kako ova tema ide uz neki perverzluk
ko ćevapi na luk,
da kažem šta ide uz crne rupe
mogao bih pomenuti dupe,
da kažem šta u njih može da se meće,
spomenuo bih ono na šta neke skaču od sreće...

Ali pošto neću i želim biti fin,
predlažem da posmatrate nebesko telo zvano Crveni džin,
mada i to može privući nekog perverznjaka,
perverzija ovde i spontano šljaka.

K3nt3tsu,e i sta kazu u emisiji,sta se nalazi unutar crnih rupa?

Blek Hol je mrtav.

kizo

Blek Hol je mrtav.

Ponovo?

олололол опет јбте :) Ладно...

Konačni spokoj je stigao

Baba postala trolololo

sad ce blek hol da se javi :D

Znači ja ovde samo odgovaram na pitanje. Ne znam u čemu je problem.

Konačni spokoj je stigao

Nikada crne rupe nece nestati zato sto je predvidjeno da ce svemir za 150 milijardi godina nestati onako kako je nastao...skupice se u beskonacno malu tacku,zato sto se on neprestano siri i pucice poput balona...svemir je sad star oko 14 milijardi godina,tinejdzer,a umrece kada napuni veliku veliku duboku starost...inace crne rupe da bi nestale potrebno je oko 1000 triliona godina

!!!

Moj zmaj, nadam se. Ako ne, jebaću mu mamu. Prošli put je tako odleteo i otišao dve galaksije dalje i prcao neke pičke pa sam mor'o da bežim sa njim kroz zelenu rupu pa skroz do plave i na kraju smo se napokon stvorili ovde. A usput nas je skoro ubila eksplozija neke zvezde, jebem li ju. Sad slabo čujem na levo uvo. Odo' da ga tražim. Ako se ne vratim za tri dana, pošaljite mog jednoroga po mene.