Prijava

Brate porediš video igre i filmove ja stvarno ne znam o čemu da pričamo onda dobro da nisi spomenuo i književne kritičare
I ne ne trolujem kobjasni mi ocene molim te pošto mi je izuzentno zanimljivo da čitam tvoje postove
Nisam prešao drugu odustao sam posle 10 minuta jer je jedini smisao igre besumušno lupati levi klik vidiš ja čuvam mog miša od takve vrste govana

http://www.sk.rs/2010/09/siop04.html
sta od toga sto ocekujes od opisa nema u ovom tekstu kuzmanovica?
Kad si ozbiljan gejmer cak smanjis broj sati koji njemu treba.

Свиђају ми се његови описи, а волем и да прочитам колумну му.

1. Dve razlicite osobe imaju drugacije kriterijume.
2. Nije ista vrsta.
3. A sta si hteo na pocetku da imas 30 precica na tastaturi koje moras da pohvatas? (kupi dzojstik pa udaraj 1 dmc nije nista drugaciji na pocetku sto se tice tastature/dzojstika)
4. Zato sto je drugi deo koji je napravljen samo za uzimanje para, samo su grafiku poboljsali u odnosu na prvu a neke stvari sjebali.

Nije napisao da mu je telekom poslao pismo (a ubr to moze da se desi samo ako imas staticnu ip adresu mi smo slobodni) vec je bilo reci o nekom drugom, inace oni igrice dobijaju za dz tako da ne vidim razlog zbog kojeg bi on to pisao.

Jel treba da ti skeniram celu tu kolumnu ili šta? Imam je još uvek i tačno znam šta je napisao. Sve što sam napisao od reči do reči je 100% tačno.

Skeniraj je i postuj, mislim da je se secam i da sam u pravu.

Imam kolumnu, ali ne i skener. :)

Zato sto je drugi deo koji je napravljen samo za uzimanje para, samo su grafiku poboljsali u odnosu na prvu a neke stvari sjebali.

lol
A nfs serijal ne služi za uzimanje para pa ih i dalje i te kako dobro ocenjuju
cod serijal takođe mada neću da grešim dušu blekops je stvarno dobar

Cod je odlicna igra i zasluzuje sve nastavke, jeste uzimanje para sto je kampanja prekratka ali multiplejer sabija, a nfs poboljsavaju grafiku da bi klinci igrali ali realno da ima konkurenciju zanr bi se poboljsao ovako ce i nasi unuci igrati nfs kad niko druge ne ume da napravi tu foru. Pomislio bi covek da su vec sve istrosili ali niko ne moze da me ubedi da nfs nije najbolja trkacka multiplejer igra osim mozda kresa.

Zamalo da zaboravim
Jedna od najboljih treš igara ikad smišljenja koja oduševljava svojom besmislenošću ima skor od 53 lololo http://www.sk.rs/2003/05/siop19.html

Cod je odlicna igra i zasluzuje sve nastavke, jeste uzimanje para sto je kampanja prekratka ali multiplejer sabija, a nfs poboljsavaju grafiku da bi klinci igrali ali realno da ima konkurenciju zanr bi se poboljsao ovako ce i nasi unuci igrati nfs kad niko druge ne ume da napravi tu foru. Pomislio bi covek da su vec sve istrosili ali niko ne moze da me ubedi da nfs nije najbolja trkacka multiplejer igra osim mozda kresa.

Prva tri CODa su odlični, ali je onda svaki sledeći nastavak sve đubrastiji. Vrhunac lošeg kvaliteta je Black Ops, ogavna američka propaganda prepuna dosadnog gempleja koji podstiče mržnju prema komunistima i detaljne ali sterilne grafike. S druge strane, NFS je OK, vidi se da zasluženo drži monopol.

Pa lik voli tako da piše ne možeš da provedeš deset godina i tupavo pišeš samo suve činjenice o nekim stvarima, moraš malo i da sereš da te ne bi posao smorio.

Zamalo da zaboravim
Jedna od najboljih treš igara ikad smišljenja koja oduševljava svojom besmislenošću ima skor od 53 lololo http://www.sk.rs/2003/05/siop19.html

Kakve veze imaju Nagulov i Kuzma (osim sto pisu za isti casopis) ?

Kako god, gotivim Kuzmu. Njegovi opisi i kolumna su zabavni za citanje, iako se kolumna vise cini kao sprdnja nego ozbiljan tekst...
Taaakodje, vi sto se zalite "kako moze igranje igrica da mu bude posao", razmislite o ovome : Kako nekome gledanje filmova moze da bude posao, ili slusanje muzike? Razmislite dobro. I pracenje i pisanje sranja o zvezdama, sto rece storma, je mnogo veca glupost nego pisanje recenzija igara. Toliko od mene.

Kako nekome gledanje filmova moze da bude posao, ili slusanje muzike? Razmislite dobro. I pracenje i pisanje sranja o zvezdama, sto rece storma, je mnogo veca glupost nego pisanje recenzija igara. Toliko od mene.

Film je umenost il je barem nekad bio svejedno ne možeš porediti film i VIDEO IGRU EJ BRE.Još samo reci da su isti kurac i književni kritičari i imaš moj blagoslov da skočiš sa mosta

Kakve veze imaju Nagulov i Kuzma (osim sto pisu za isti casopis) ?

Sam si odgovorio pišu za isti časopis i bave se istom vrstom novinarstva a vidiš naveo sam primer ove igre jer upravo pokazuje kalko su ukusi različiti jer postoji gomila ljubitelja ove igre.Kad sam već na temi da postavim još jedan primer odlične igre sa lošom ocenom http://www.sk.rs/2011/06/siop11.html
I dalje mi niko ne kobjašnjava po čemu se razlikuje samoproklamovani nazovi "stručnjak" poput kuzmanovića i jedan desetogodišnjak

Kuzma rules! Ovo je zastarela tema ali da se nadovežem. Ja igre smatram umetnošću i Kuzma je odličan novinar. Drugo Pes i Fifa nisu jedine igre koje se plaćaju zbog online podrške, tu su Guild Wars i milioni drugih. I treće raspravljate o Cod i Nfs, a šta mislite o igri Lone Survivor, dobila je visoku ocenu u SK iako ima ''lošu grafiku''. To je zbog toga što je igra fenomenalna. U screen fun je nisu opisivali zato što oni opisuju uglavnom AAA igre koje u 90% nisu vrednje pažnje. Takodje Sk je pohvalio Legend of Grimrock a Screen fun mu je dao jako lošu ocenu. SK se ne obazire samo na AAA hitove već pišu i o Indie igrama i imaju rubriku ''Test of Time'' što svaki časopiš o igrama treba da ima a SK-u igre i nisu primarna tema a ScreenFun-u jesu! Što se kolumni tiče, premoćne su i on ima slična razmišljanja mojim. Zbog svega toga Svet Kompjutera je odličan časopis a Kuzmanović suvi genije.

Jeste stara tema ali sada naleteh. I prvi put pisem na ovom forumu, ali sam se toliko iznervirao.
Ovaj Dusan 1001 je ili klasicna trolcina, ili isprdak komunisticke lobotomije!
Da li su igre umetnost ili ne nisam kompetentan da kazem, ali da se cesto moze daleko vise udubiti u igru i povezati sa likom nego sto je to slucaj u mnogim filmovima, pa i naci neke filozofske momente je istina. A takodje, ako je neka igra nekom dobra, drugom ne mora da bude, sto je takodje slucaj i sa mnogim (umetnickim) delima.
Filmovi su umetnost, igre su trash i gubljenje vremena,a? Za razliku od visenja na sajtu, na kome je glavna fora postala stvaranje internog zargona, valjda da bi se bilo kul, jebem li ga.

Sto se tice Kuzmanovica, tekstovi su mi OK, nisam ga upoznao pa da pisem o njemu, ali voleo bih da ga upoznam pa da donesem sud. Ali sacuvaj me Boze ovakvih kriticara kao sto je Dusan 1001, koji ce da odlucuju sta je umetnost, a sta ne!

Filmovi su umetnost, igre su trash i gubljenje vremena,a? Za razliku od visenja na sajtu, na kome je glavna fora postala stvaranje internog zargona, valjda da bi se bilo kul, jebem li ga.

Druže meni pisanje na ovom forumu i oupšte na internetu nije zanimanje nego nešto što radim u slobodno vreme kao i igranje video igara.

Ovaj Dusan 1001 je ili klasicna trolcina, ili isprdak komunisticke lobotomije!

Уз маршала Тита,
јуначкога сина,
нас неће ни пакао смест'!

Ми дижемо чело,
Ми крочимо смјело
и чврсто стискамо пест!

Род прастари сви смо,
а Готи ми нисмо.
Славенства смо древнога чест.

Тко друкчије каже,
клевеће и лаже,
нашу ће осјетит пест!

Све прсте на руци,
у јаду и муци,
партизанска сложила је свијест.

Па сад, кад и треба,
до сунца до неба,
високо ми дижемо пест!

daleko vise udubiti u igru i povezati sa likom nego sto je to slucaj u mnogim filmovima, pa i naci neke filozofske momente

Slažem se ako si mislio na filmove sa adamom sendlerom i eštonom kučerom.Dobro slažem se postoje nekoliko stvarno sjajnih igara sa genijalnom fabulom al daleko od toga da je to česta pojava.

Lose. Njegova kolumna je jedina stvar koju preskacem citajuci SK...

Краљина, толико