Prijava

Ja sam kod učiteljice dobio 4 iz diktata jer nisam znao da napišem malo slovo Ž.

Bijo sam dzhak generacije u osnovnoj bre! Sve petice bre, ej!

DANAS SMO IZMUZIČKOG PJEVALI PJESMICU NIJE NIJE MAGIJA U PITANJU OD NEKOG BAJE NINDŽE: JA MISLIM DA JE TO NEKAKVA KINESKA NINDŽA BAJKA

Ja idem u četvrti razred osnovne škole i nama učiteljica kaže da marljivo učimo i radimo, kaže da će taj rad da se isplati, da ćemo postati bolji ljudi.

jasam u zabavištu uštinuo onu kurvu što nas vaspitavala za bulju

i dalje me pamti oće kurva šuru ali ne može, nek se jebe sa dedama kad nije tela da da sisu na vreme
glupa kurva

Jel se zvala brankica ololol

Све петице... Добро, лажем, има и по нека шестица.

hari invalid hari - Rambo Amadeus, mislite o tome pall mall

JA SAM DANAS ZDRUGOM U ZADNJOJ KLUPI DRKO NA UCHITELJICU JER IMA SISU KO GLAVU NAJVECEG OSNOVCA!

Kiki ne ide u škola. Kiki samo dribla i daje golovi.

Juče sam upoznao prvu simpatiju i zacrveneo sam se kada me je pogledala, bilo mi je neprijatno pa sam pobegao plačući

Haha buksno pravi si sportski duh

То, то!

Baš mi je drago zbog uspeha Aurore072 na probnom testu, a ne kao pojedinim personama ( LOL ) ovde koje zavide tuđem uspehu.

Из владања сам био најбољи. Имао сам тројку.

kad sam isao u srednju skolu bio sam najgori ucenik u istoriji skole...svi moguci kecevi osim iz fizickog i svi moguci ukori koji postoje

Za mnom trčali drugari da uzmu bezec za kiflu, ja pobegla u WC i kad sam videla da će me stići i požderati je, ja je obližem.
U zadnji čas. Jedva je pojedoh do početka časa.

DANAS SMO SVI ZAJEDNO TUKLI ĐORĐA DAVIDA NA VELIKOM ODMORU. U ŠKOLI NAS JOŠ NE UČE DA PIŠEMO MALIM SLOVOMA:.

Imam slabu iz veronauke.
Neka zadaća bila Kako se u veri solidarišemo s narodom Japana, ja napisala TAKO IM BOG POMOGAO i dade mi 1 :(((

DANAS SMO IZMUZIČKOG PJEVALI PJESMICU NIJE NIJE MAGIJA U PITANJU OD NEKOG BAJE NINDŽE: JA MISLIM DA JE TO NEKAKVA KINESKA NINDŽA BAJKA

МИ СМО ДАНАС ПИВАЛИ "ИВАНЕ ПАВЛЕ ДРУГИ" ОД ТОМПСОНА И ЈА САМ БИЈА НАЈГЛАСНИЈИ И ПИВА САН БОЉЕ ОД СВИЈУ ЊИ'