Prijava

Јест да сам можда глуп, али ја не бих ишао у иностранство, јебига. Имам друштво, живот и све што иде уз то овде. Некако ми БГ прирас'о срцу. Јебем ли га. А што се тиче лажних патриота, то су углавном деца од 12 - 18 година која нису била ни у плану кад су се десила велика срања на овим просторима. Јебига, и они се ту курче, а генерално директни учесници рата су много мање острашћени јер знају шта рат значи и схватају да ту не постоји ЈЕДАН кривац и да су за све што се издешавало криви ратни профитери. Имам 19, и боли ме курац ко је одакле, док год је нормална јединка. Ако је женско, ваљало би да има и квалитетну дојку. :) Толико од мене.

Skočko čini mi se da generalizuješ stvari. Ako je neko dobio priliku za dobar posao u inostranstvu, ne kontam šta je tu problem ? Ima i onih koji su otišli trbuhom za kruhom.
Gastabajteri u Srbiju donose ogromne prilive novca, radi se o milionionima eura, dolara ...
Mnogi su se obogatili preko rata, ovde po Bijeljini ih možeš naći na svakom ćošku.
I ovog Djokovića, uglavnom ga pljujete. Ja ga ne gotivim, tj ne gotivim tenis, smara me pa ne gledam. Ali nikome on nije dužan u ovoj državi, to što se žgadija lepi za njega jer jebe u svom zanatu je minus samo takav. Najbolje bi bilo kad zabranio svim političarima da mu sede u loži.

Ni ja ne bih otišao. Najlakše je pobeći od problema. Treba da se suočimo sa njim a ne da podvijmeo rep i pobegnemo. Rešenje nam treba pod hitno.

EDIT: svi koji pljuju Đokovića, neka odu pa neka mu pljunu pod prozor. Taj dečko JEBE!!! Srbija u najpozitivnijem mogućem smislu!!

Ja bi samo da napomenem da je Djoka kostao Srbiju 642 dolara, tj. da je toliko uzeo para od njemu namenjenog vise milionskog iznosa, Djoka je par miliona fakticki vratio Srbiji, i dao joj Serbian Open od kog ona ima 20% svake godine, faktici vise dao nego uzeo, a i ja bi na njegovom mestu ziveo tamo gde on zivi jer se porez ne placa. :)

Јест да сам можда глуп, али ја не бих ишао у иностранство, јебига. Имам друштво, живот и све што иде уз то овде.

E jebiga, meni baš obrnuto. Nemam društvo. U petak veče nisam imao koga da zovem na pivo jer jedini drug koji je ostao ovde radi u subotu rano. Onda sam se izbedačio i pomislio
"Gde mi je braćelinka Frenki da karamo Ciganke?!"

lolollo

Jebo vas Đoka, profesionalni patriota. Lažno je dok god se radi sa dvajes unajlmljenih fotografa.

KO još? Ta balavurdija, oni što nose tri brojanice u bojama trobojke, što nose molitve za vozače po novčanicima, što ubijaju šiptare i ustaše svojim YT alteregom. Takvi će prvi da odu odavde, dok im se ukaže najmanja prilika.

ON JE BRE PRAVI PATRIOTA
http: //www.youtube.com/watch?v=uwbbaTv0uI0&feature=related
edit a komentari na klipu su vrh vrhova

Lisicu su trebali strijeljati a ne penzionisati.

Патриота је ако обуче мајицу КОСОВО ЈЕ СРБИЈА или стави качкет СРБИЈА или добије дипломатски пасош или донира манастир. Ја сам већи патриота од њега, водим своју малу борбу у талогу гована, олоша, лакташа и смрадова и немам намеру да одустанем.

Ni ja ne bih otišao.

То се каже бре Ни ја, ај се јебемо. :)

Иначе што се Ђоковића тиче, шта год радио, он је један од људи због којих не пљују баш увек Србију кад је помену у иностранству. Можда није велика ствар, али ипак значи нешто.

Pa što Novak fino onda ne prijavi porez u Srbiju kad je toliki Srbalj?

Kad su zadnji put one "patriotske" organizacije, oni "nismo mi šovinisti nego nacionalisti", uradili neku korisnu sitnicu za ovu državicu?

Kad je zanji put iko uradio išta dobro za ovu državicu?

Брате смарате више са хејтовањем Ђовака. Више него они што свршавају на њега.
Кад би се свако потрудио да постигне лични успех какав је он постигао (мајнус имбецилски маркетинг), могао би да каже да је истински патриота. Па макар плаћао порез јебеном пирсингу на курцу.

A da li bi postigao to da nije bilo jadne Srbijice? Znaš li ti koliko košta da napraviš tenisera? A odakle im pare da naprave tenisera u sankcijama? Dala Srbija, nije Monako.

Đovak je samo primjer, naveo sam ja i Ceptera i Pavlovića al' je očigledno da je ljudima više Đole zanimljiv.

Ma Cepter je mraka neviđena, potomak stare loze Ceptera.

I narod nam je idiot koji od najvećih govana napravi heroje.

Kad je zanji put iko uradio išta dobro za ovu državicu?

I to što kažeš. evo i mi samo seremo ovdje.

Vi što ne biste u inostranstvo samo trkeljišete u prazno ili vam je u Srbiji do jaja. U oba slučaja - ne zameram vam.

Radio sam u jednom velikom srpskom mediju, svetle tradicije, kada je odjednom evro skočio sa 78 na 98, a moj deo kirije je ostao 100 evra. Grejanje je poskupelo za 30 odsto u BGu, a moj honorar (jer nisu hteli da me prime za stalno iako sam već uveliko radio uredničke poslove) je smanjen sa bednih 30.000 na još bednijih 25.000. Odjednom za kiriju i račune nisam davao trećinu plate nego polovinu! Roditelji su morali da mi šalju kintu da bih ponekad popio pivo neko i jeo normalno.

I meni je, kao i Remeu, bilo super u BGu. Ali koliko je to moglo da ide tako? Da me roditelji izdržavaju do penzije? U Nemačkoj je zarada od šest do 12 puta veća, a cene (recimo u prehrambenoj prodavnici) su osetno niže.

Ja sad nisam patriota? Ja ne volim Srbiju?

Ja sad nisam patriota? Ja ne volim Srbiju?

Nisi, ti si sad starni plaćenik. zato što primaš platu od stranaca! HAHAhaha Kontaš?hahahhahhahahahaahhahh Strani plaćenik JA SAM LUD

JEsi, nije niko reko da nisi. Al mi kažemo da nećemo odavde.