Prijava

Драге моје дукатлије и они који то нисте, своја препуцавања одавде наставите овде.

Ладно сте све обрисали лолололо

a jbteeee :(
imala sam fine postove tamo :plače:

Nije obrisana, samo je zaključana.
http://vukajlija.com/forum/teme/9455-gej-je-okej-tema-za-dukatlije-i-antidukatlije
Ukoliko vam neki post treba da kopirate ili citirate.

Christine

a jbteeee :(
imala sam fine postove tamo :plače:

Slažem se u potpunosti! :)

sta da vam radim. kad vidite caru u vidu nekog duplog, zahvalite mu se.

EDIT: i prijavite ga negde, da ga uklonimo.

zez, pojma si nemaš. i sve krivo kontaš, aman :)

i da, kostićev post na toj zaključanoj temi je, parafraziram, "kako je ovo gej"
msm.. čim on za nešto to kaže, onda.. mislim da i treba tema da bude zaključana, sve je rečeno :P

msm.. čim on za nešto to kaže, onda.. mislim da i treba tema da bude zaključana, sve je rečeno :P

ahahahahahaha :)))
To je upućeno Cari.

Christine

zez, pojma si nemaš. i sve krivo kontaš, aman :)

Kontam kako mi odgovara, tj. da bude što zanimljivije! E da znaš kako izgledaju moje misli ;)

Stefane, Cara je otišao jer je izgubio nadu da će ikada dobiti svoj kulen natrag, dechko! ;)

neke stvari ne želim da spoznam :)

Zezatore, otišao je. Nema potrebe da mu se više uvlačiš. Ostavi kulen.

Koji si ti dukatlija i transfer. Ajde idi ljubi moderatorske guzice ili tako nešto a mene zaobiđi!

Svaka čast. Jako inteligentne uvrede. To je sve?

kamikaza2

Nisam čitao celu temu.Pokušaću da budem objektivan. Nikako ih ne treba popularizovati tim paradama. Pogledajte samo zapadne zemlje u kojima je dozvoljen njihov brak, neminovno će doći i do prava na usvajanje,jer to je prirodan razvoj događaja, a to nikako nije dobro ( dođu 2 pedofila venčaju se kao pederi i usvoje dete ). U svim tim zemljama ili pojedinim Američkim državama se oni nisu javno sa zahtevima pojavili tek tako. Isto su paradirali samo su u ovom stadijumu bili pre mnogo godina. Onda su ljudi počeli da ih tolerišu sve više i više i da se zalažu za njihovo neometano šetanje, seksualne slobode i svi ti pojmovi su se tad pojavili. Prošla je jedna ili dve generacije i oni odluče ajmo korak dalje krenu sa zahtevima za stupanje u istopolne brakove. neće proći još jedna već će šetati i gurati kolica sa bebama.

Naravoučenije: Daš mali prst odgrize ti celu šaku

U samom startu ih treba iseći

Jbt koji car. Dečko, a šta misliš, zbog čega je bila parada?

Pogledajte samo zapadne zemlje u kojima je dozvoljen njihov brak, neminovno će doći i do prava na usvajanje,jer to je prirodan razvoj događaja, a to nikako nije dobro ( dođu 2 pedofila venčaju se kao pederi i usvoje dete

http://www.youtube.com/watch?v=j-PlyS5zXdU

Rasprava se svodi na to "da li dopustiti da to bude javna stvar, nešto između četiri zida ili da se potpuno zabrani."

Rasprava se svodi na to "da li dopustiti da to bude javna stvar, nešto između četiri zida ili da se potpuno zabrani."

Pa, zato je i otvorena tema, zar ne?

Pokušaću da budem objektivan. Nikako ih ne treba popularizovati tim paradama. Pogledajte samo zapadne zemlje u kojima je dozvoljen njihov brak, neminovno će doći i do prava na usvajanje,jer to je prirodan razvoj događaja, a to nikako nije dobro (dođu 2 pedofila venčaju se kao pederi i usvoje dete.

Dođu dva pedofila i usvoje dete? Brate, ti nisi objektivan, ti si OBJEKAT.

А шта ћемо са два педофила (мушкарац + жена) који се венчају и добију дете природним путем? У ствари, довољно је да је један педофил.

pa ne mogu oboje biti pedofili.. aman.
a i kod nas se smatra za pedofiliju kada je momak više od 5 stariji od devojke a uz to da je ona ili starija maloletnica/mlađa punoletnica.. msm.. glupost neopevana.