Prijava

a) narkoman, psihopata, mafijoza i strani plaćenik
b) mlad čovjek sa dobrim idejama, ali nažalost upetljan u neke mafijaške krugove, s ambicijom da se ako ikad dođe na vlast, pored sprovođenja svog programa, debelo nakrade, kao i svi ostali političari
c) Čeda kao ličnost ne postoji, on je samo pijun u rukama stranih organizacija koje imaju cilj da unište Srbiju
d) obična mlada i nedobudna budala
e) čovjek koji ima muda da kaže šta misli, ima neke dobre ideje, ali je bolji na riječima nego na djelima, a sem toga, nije on za Srbiju, a čak i da zaista ima neki potencijal, taj potencijal je propao zbog jako lošeg imidža koji ima, i raznih afera i dilova sa mafijom koje mu se pripisuju
f) čovjek čije vrijeme tek dolazi, pravi nasljednik Zorana Đinđića, revolucionar koji ima svoj cilj, i postepeno korak po korak teži ka njemu, kad dođe na vlast za možda 10 godina preporodiće Srbiju i očistiti je od nazadnih i kriminalnih elemenata

Довољно је да се зна које му је ПРВО радно место и ето.

a)bez toga manijak,samo marioneta c) d)

LDP-ovci se još nisu upisali sa eventualnom odbranom i obrazloženjem svog stava.

Ja ga zaista ne vidim kao ozbiljnog političara, a što je najgore, ove izbore će on da bude glavni, porasla im je popularnost, i biraće kao Dačić prošli put, sva krem ministarstva da pokupe -_-'

Ovo pod A i pod C i sve ono ostalo što ide uz to.

a
mrzi me da obrazlažem. Čovek koji sve vidi SAMO kroz novac.

Covek kome pripisuju saradnju sa mafijasima, pripisuju da je narkoman i peder, al i pored toga 220 iljade ljudi je na poslednjim izborima glasalo za LDP.
Po poslednjim istrazivanjima LDP je treca stranka u Srbiji i u konstantnom porastu popularnosti.

fff ja profula temu... ja kontao onaj Čeda Jovanović Zmaj što je piso pesme...

Samo malo da aktiviram temu, dakle zasad osim Bojan Boja, nema LDP-ovaca?

Rasistička svinja,dira braću crnce i male ljude!

Ја сам све о Чеди рекао...
И да, Талентовано Глуп је Чединац....

a) narkoman, psihopata, mafijoza i strani plaćenik

Наркоманчина, психић у покушају, мафијоза у покушају и страни плаћеник (који га прима у буљу).

Pa upravo tipkate po sajtu omladine LDP-a, kontam tako.
Dobar čoek, još bolji bog što ga drži, a dobra je i Srbija u kojoj takav može i na vlast atakovati. Čak.

pripisuju da je narkoman

Ја не приписујем да је наркоман. Знам то. Живео је у мом насељу добрих 7-8 година. Знам и људе од којих је куповао, сви су ту и дан данас. Био је највећа распала наркоманчина. И даље је.