Prijava

brt kad kazes nekom da je ruzan to jednostavno ne moze da ima bilo kakve veze sa politikom, sad si ko one feministkinje sto sikcu jer se zenski major ne zove majorica pozz

lol dobio je najgore mesto za post kolko je glup sad ga niko nece ni videti hahahahahahahaha

Bojan extream

ovo nije bio ni pol ni rasa
stecan je
G L O O P
L
O
O
P

Хаха, који буквалиста. Потврђујеш да си Г Л У П.

Šta vama nije jasno?
Imaš 20k ljudi koji su se sakrili od bitke kod holandeza.
Imaš vojsku istočno, imaš vojsku zapadno.
Ovi zapadno gube i reše da se pomešaju sa ženama i decom pa kad ovi istočno dođu da ih iznenade.
Ovi istočni dođu jebu im nanu naninu.

Rat. Jebeni rat škk nije jasno?

Бојан кад скочи у воду чује се :глуп: :DDD

E da bilo je i klanja bebe one jedne rekla ona Svedok T. u Hagu.

GG za dekija ne za glupana pozzz

Сад си ми само написао да је мушки цивил другачије третиран од женког, старог и од младунчета. Али и даље ми ниси објаснио зашто мислиш да то тако треба да буде? И да ли уопште мислиш то или сматраш да то није фер према мушком полу?

Нажалост, то јесте тако. Ја лично не мислим да то тако треба да буде, али то тако јесте. Није фер то што смо ми морали у војску док су оне седеле кући и чешале пичке, али то је тако било. Јел фер да Станија на гузицу, сисе и пичку заради више него ти и ја да копамо по васцели дан? Није. Али то је тако. Јел фер да окачиш стварно добар постер и добијеш 15 плусева, а да неки дрипац окачи полуголу пичку и за њу добије 100 плусева? Није, али то је тако.

Ако сам ја глупан, ти си глупљи. ПРЦ ОПАААААА

Јел фер да окачиш стварно добар постер и добијеш 15 плусева, а да неки дрипац окачи полуголу пичку и за њу добије 100 плусева? Није, али то је тако.

ovo mi nie jasno

Нажалост, то јесте тако. Ја лично не мислим да то тако треба да буде, али то тако јесте.

То сам само хтео да чујем, фала. Смрт мизандрији, хоћемо праву равноправност!

И будалама је већ јасно да Бошњаци од Сребренице праве меморијални центар СВИХ муслиманских жртава, а не само оних од 11. јула. Но, има и оних који то не капирају, а ја гарантујем да ће цифра догурати и до 12 хиљада.

Jeste da se ja sa Granjkom ne slažem oko pun kurac stvari, ali za ovo je ste u pravu.

Doduše moguće je da sam se složio sa njim zbog ovoga

И будалама је већ јасно

http://www.manastir-lepavina.org/cms/slike/uploads2008/mirenje_stefana_i_vukana_thumb.jpg
Ova freska iz manastira Lepavina objašnjava pomirenje samo po sebi. Šta nam govori?
- Jedan mora da sedi na tronu drugi da se pokloni.
- Oba bez obzira na sam čin pomirenja imaju ruke na balčaku
- Treba da prođe 800 godina od kojih 438 pod stranjskom čizmom da bi se sve zaboravilo i samo boja na kamenu ostala.

svi mi koji znamo da je stecan izmislio rec mizandrija i da ona ustvari ne postoji nego je on koristi samo da bi drugi mislili kako on cita knjiga a on ustvari ne cirta knjige nego samo laze

deky_aod Да ти појасним - када си женско боље пролазиш чак и на јебеној ВУКАЈЛИЈИ! ПОБУНА ПРОТИВ ДИСКРИМИНАЦИЈЕ МУШКАРАЦА!!!!!!!!!!!