Prijava

Bojan extream

svi mi koji znamo da je stecan izmislio rec mizandrija i da ona ustvari ne postoji nego je on koristi samo da bi drugi mislili kako on cita knjiga a on ustvari ne cirta knjige nego samo laze

Новакујем овај коментар.

+ za analizu freske, ima još jedan lukav detalj - vidi se da Sveti Sava sili ruku pomirenja desnom participantu, što zaokružuje celokupnu ideju

http://vukajlija.com/forum/teme/27418-rezolucija-o-srebrenici?strana=16#post_3257573 Pozdrav za slepog brata, prvo sa 6 bilijardi jevreja pa sad i ovo isti kurac holohax i genohax

Šta smaraju ljudi toliko sa političkom korektnošću jebo te... prosječna "politički korektna" osoba je manje politički korektna od prosječnog kamiondžije iz rudnika u Pljevljima...

Odnos politički korektnih osoba prema onima koje ne treba uvrijediti me najviše podsjeća na onaj između čovjeka i kućnog ljubimca a upražnjavanje politička korektnosti me najviše podsjeća na javne donacije...

Imam osjećaj da si na modernom zapadu dužan da imaš obaveznog crnog prijatelja, obaveznog prijatelja jevrejina, obaveznog prijatelja azijata... i naravno ako treba nekome da kažeš koja od dvije ribe je ona o kojoj mu govoriš ne možeš da kažeš "ona tamo debela" nego "ona sa crvenom torbicom" da se ne bi zaprepastio kako si ti vulgaran... pa jebem mu mater nije šugava ako je debela. Valjda je više određuje njena građa nego boja torbice koju nosi taj dan...

Imam osjećaj da si na modernom zapadu dužan da imaš obaveznog crnog prijatelja, obaveznog prijatelja jevrejina, obaveznog prijatelja azijata...

То је тако само у серијама.

То је тако само у серијама.

Osim što crna djeca dobijaju bonus bodove na SAT ispitima... Pa jesu li glupi pa da ne mogu da nauče? Ako neko misli da jesu ko je taj?

Spojler: debeli bijeli libtardirani političar odrastao pod staklenim zvonom koji nikako nije mogao iz prve ruke da osjeti kako je odrastati u getu...

NEMOJ DUSHANE JA SAM ZBOG NOZA I ZICE DOBIO 10 DANA

AKO ĆE ZBOG ČIPSA DA ROBIJA NEKA
HAHA AL KOLIKI KRETEN TREBAŠ BITI DA TI SMETA JEBENI ČIPS

Trebaš biti BOŠNJAK

Oplakao sam kad sam video. A mudžosi me banovali sa stranice.

Jebem im mater tursku, uzimaju hlebim našim pevačima u Zvezdama granda!

hotno napraviti Udruženje Majki Srpskih Pevačica

da im se Bakir sagne

mickey svi znamo da si poturica dzabe se pravis

Ko jebe balije budjave bre nece ove stvari nikad zaceliti klacemo se opet verovatno osim ako nam ne proguraju neki gmo od kojeg postajemo pickice ili gejovi ili oba