Prijava

I da, nisam napravio neki uvod jer žurim.
Mislim da je sve jasno.
Plujte po hipsterima, iznesite mišljenja i tako to.

*ako se kojim slučajem ovde nađe neki butthurt hipster, zamolio bih ga da temu napusti u tišini. Ne bih želeo da vidite naše planove za Seču hipstera.

ja ne kontam kakve veze ove slike imaju sa hipsterima. doduse, kad malo bolje razmislim, ne kontam ni sta su hipsteri....

Ja ću baš sad da branim hipstere u inat! Kad može svaka supkultura da se brani od napada, moraju i hipsteri da se brane! Mislim da se radi o samo još jednoj supkulturi sa svojim nekim bubicama, neshvaćeni su kako od strane društva, tako i od strane sebe samih, imaju i neke komplekse, ali ko nema komplekse? U suštini, znaju biti iritantni, ali oni su trendseteri, mnoge stvari koje su hipsteri furali prije pet godina, kasnije su prihvaćene u mainstream-u, a u početku su se tome svi smijali.

Pazi, takve slike uglavnom prave hipsteri.
Po ovom šablonu:
http://pics.livejournal.com/moosatov/pic/000w8xg8
Čak su i ovde definisani:
http://vukajlija.com/hipster

Jovičiću, nemam vremena sad da odgovaram. :)
zz

i dalje ne kontam, jesu ove slike koje si ti postavio hipsterske ili prozivaju hipstere?

Pazi ovako, iš'o ja sa drugom pre neki dan po prodavnicama da tražim rej ban pilotske cvidže, ulazimo u jednu prodavnicu, gledamo naočare, a prodavačica prilazi i nudi mi one
hipsterske, kad je nisam ubio tad...

a kakve su to hipsterske cvidze?

JA SAM HIPSTER! SERITE PO MENI U VUKAŠIN RAJŠIĆ STILU!!!

aha, ok... mada ja imam jedne takve...
a ne rekoste mi za ove slike Edijeve, jel su hipsterske ili anti-hipsterske?

edijeve slike zajebavaju hipstere i njihove ideje i to...

Hikster- nova subkultura alkosa

Po meni je svako oblačenje u skladu sa subkulturom, nebitno koja je subkultura,malo suludo. Takođe svako hejtovanje onoga što nije u skladu sa tvojom subkulturom mi ide na kurac. E sad, kad bi neko imao hipsterski pogled na svijet, ali bez te smiješne garderobe i bez hejtovanja ostalih, to bi mi bilo sasvim OK. U nekim, ali samo nekim stvarima, i ja razmišljam pomalo hipsterski.

ok hvala Dio.
a Jovicicu jel mozes ti da objasnis taj "hipsterski pogled na svijet"? sta mu to dodje?

pročitaj onu definiciju, hipsterizam ne jebe, ima link u nekom od prethodnih postova

a ne rekoste mi za ove slike Edijeve, jel su hipsterske ili anti-hipsterske?

Пре би се рекло да су хипстерске, него анти. Хипстерај воли иронију у сваком облику, а ове слике пуцају од ње.