Prijava

fck, ako misliš na mrak u nišu, slažem se, najbolje koje sam jela van leskovca.

a što se bureka tiče, naravno, ovaj :D

Ja ne verujem da se za ovih 10 strana još niko nije pojavio da kaže kako je burek sa mesom, a ostalo su sirnice, zeljanice i ostale ice... Gde je to napušavanje, napisao sam burek sa šunkom i još nisam dobio po pički? :)

Znate šta volim? Kada se ona što radi potrudi oko priloga za pljeku recimo. A ne samo nabaca sve preko. Kažem mu da mi stavi ljuto, a on sune puno kašikaru na jedno mesto pa kad dođem do toga, uši mi propište.

Jednom sam u Majncu jeo doner kod najljubaznijeg Turčina kog sam video. Čovek je u lepinju stavljao malo mesa, pa malo salate, malo mesa, pa opet salate... onda fino turio preliv i dodao malo ljutog sosa, kao što sam i rekao. E njega sam častio.

napisao sam burek sa šunkom i još nisam dobio po pički?

Јео сам бурек са миксом: сланина, сир и зеље, тако да што да не. Сирница и бурек са сиром нису исто, као ни зељаница и бурек са зељем.

e mene zanima šta misle banjalučani gdje je najbolja pica i pljeka u gradu? rijetko jedem ovako na ulici, ali to ne propuštam kad sam pored ETF-a i maznem onaj burek ispod sača... jebe koliko je dobar

Black Hole

Ja ne verujem da se za ovih 10 strana još niko nije pojavio da kaže kako je burek sa mesom, a ostalo su sirnice, zeljanice i ostale ice... Gde je to napušavanje, napisao sam burek sa šunkom i još nisam dobio po pički? :)

joj, da, burek sa šunkom, ja 'tela al' znam da nisi baš čis'.
i burek sa mesom ne postoji! burek je samo sa sirom! aman!
i k'o što džimija počinjem da gotivim, kod tebe je obrnuto :D

Бурек са месом фтв ! Пола киле бих појео к'о од шале !
Са сиром и не волим превише, а са шунком и качкаваљем исто откида !

Али као што рекох синоћ, у Трпковићу и масно ћебе да ти спреме то је одлично :)

burek sa mesom ne postoji! burek je samo sa sirom! aman!

Sad si pljunula prekodrinjce, više nego ja ovim burekom sa šunkom. Nek ti je Mesec olmajti (može i olnajti) u pomoć. Ne moraš da me gotiviš, meni je dovoljno što pratiš šta kenjam po forumu i s vremena na vreme mi staviš do znanja kako sam smarač. Sapienti sat :)

i burek sa mesom ne postoji! burek je samo sa sirom! aman!

Sad si pljunula prekodrinjce, više nego ja ovim burekom sa šunkom.

nemam šta da dodam...

EDIT:

Gde je to napušavanje, napisao sam burek sa šunkom i još nisam dobio po pički? :)

jest, pa kako je banana pojeftinila, da i mi prekodrinci dobijemo po pički

sam' mi nišlije fale, već smo se svađali sa ovima iz banja luke oko bureka.
sir, b'e b'ate.
a ti, bleče holu, m'rš :)

Ја сам огладнео на сам помен бурека са шунком.
Капирам, кад бих осетио мирис, само бих онако почео да лебдим ка извору мириса.

jest, pa kako je banana pojeftinila, da i mi prekodrinci dobijemo po pički

+1

jest, pa kako je banana pojeftinila, da i mi prekodrinci dobijemo po pički

ma, bolE vas, prvi je počeo :D
i sam treba biti banovan zbog bogohuljenja :P

Zajebite sve.. Ako je neko iz CG i ako je nekad svratio u Berane.. Uvek ce se secati Bureka kod suda..

Сирница и бурек са сиром нису исто, као ни зељаница и бурек са зељем.

burekom sa šunkom.

i burek sa mesom ne postoji! burek je samo sa sirom!

http://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E&feature=related

A ne, ne, ne, ovo je trolovanje, recite mi da trolujete, pliz.

Samo da kažem da trenutno hasam 380 g rekbua sa šunkom, pazarenog kod Trkovića. Čekao sam 20 minuta u redu, al sad doživljavam orgazam.

Samo da kažem da trenutno hasam 380 g rekbua sa šunkom, pazarenog kod Trkovića. Čekao sam 20 minuta u redu, al sad doživljavam orgazam.

Фак јеа!

Samo da kažem da trenutno hasam 380 g rekbua sa šunkom, pazarenog kod Trkovića. Čekao sam 20 minuta u redu, al sad doživljavam orgazam.

Ja uzo na automatu hladni sendvič sa ajvarom i pilećim prsima. To i nije neki doživljaj. Jebiga kad subotom ne radi kafana na poslu.

Ja siđem dole kod šiptara na has. On izađe u potkušulji sa ogromnom flekurdom od sperme i znojav k'o pivčina u Ribaru. Uvali mi ladan burek kojim je, kontam, pre 15 minuta ubio muvu na kasi.

Lik neverovatno liču na Caru. Fizički. Moguće je da zbog toga kupujem kod njega.

Lik neverovatno liču na Caru. Fizički. Moguće je da zbog toga kupujem kod njega.

Ti si mazohista zbog Care? :)