Prijava

celt
eno, izmenio sam prvi post

pa naravno, debelo si placen da to radis. ah da, ti to za dz....

razlaz bubašvabe! došo šerif celt. ajde ko ima loptice nek se javi da mu ga celtski bane u rč i zadovolji svoju strast za banbanovanjem.

Jel ovo opet tema, ko je najgori moderator? Da krenemo sa glasanjem? Ja sam bojkotovao sajt mjesec dana zbog obrisane definicije i prijalo mi je što me nije bilo neko vrijeme.

Ovako može da dođe kraj Vukajlije,kad smo već kod toga.Da li se plaća moderatorima,to me je uvijek zanimalo?

Nemoj kizo zajebavati. Kako može biti gej kad su ostali dosledni sebe i ostavili flašu u boji govneta? Ili se gejovi lože i na vnogi dezen?

Boja govneta je sasvim kul, ali reljefno prikazivanje faune na istom je tu samo zbog povećanja užitka kad ga peder strpa u rčmajz.

koj vam je bre :)

samo da pomognem da ispunite svoj bojkot. da ne ispadnete ko razmazeni galamdzije sto pricaju a ne ispune to.
da vas ubacim na listu, moze?

ima li onih koji bi se naguzili celtu da mu ga mune?

samo da pomognem da ispunite svoj bojkot. da ne ispadnete ko razmazeni galamdzije sto pricaju a ne ispune to.
da vas ubacim na listu, moze?

Podjebavaš malo,a?:) super

Boja govneta je sasvim kul, ali reljefno prikazivanje faune na istom je tu samo zbog povećanja užitka kad ga peder strpa u rčmajz.

Nisam razmišljao u tom smeru. To već vredi bojkotovati.
Ko oće da bojotuje novu ambalažu Jelen pivčine? Evo kizo i ja smo već potpisali. Što znači da nas je već dvojica. Više nego što bojkotuje sajt.

DOLE RELJEF JELENA!

vesnam
Ovako može da dođe kraj Vukajlije,kad smo već kod toga.Da li se plaća moderatorima,to me je uvijek zanimalo?

jel si citala toma sojera, onaj deo kada farbaju ogradu? e pa slicno su placeni kao njegovi drugari :) cak sta vise, oni placaju, kao ovi klikerima :D genijalno zar ne? napisao sam ja definiciju o tome ali mi je izbrisase

А да ви мало одјебете са темом? Келте, пребаци је у игре или нешто слично...

Celte zašto bi stajala lista ljudi koji učestvuju u bojkotu ? Čista glupost. Koja je logika da ti menjaš prvi post i ''pomažeš'' u bojkotu, kad to od tebe niko nije tražio ?

celte nisi pročitao fejzov post. tu piše da se bojkotuje pisanje defki a ne aktivnost na forumu, tako da fejz nije nikome predlagao da se samobanuje. e možeš i taj prvi post promeniti potpuno pa da se igra po tvojim pravilima. naravno kome se igra.

sunshine, da li si ti to uporedio moderatore sa decom osnovnoškolskog uzrasta? da znaš da nisi mnogo pogrešio... ;))))))

bleki, što si se koji kurac vraćao iz penzije? smoren si za medalju. kao da te neko bije po ušima da se mlatiš ovde. i mnogo se bre izdrkavaš, već postaje trulo. ovo ti iskreno, prijateljski govorim.... kao da gubiš vreme moderisanjem, a zapravo se nešto ni ne pretržeš od moderisanja, i onda se na nama izdrlkavaš što moraš da moderišeš. i ja i dalje ne mogu da ti oprostim onaj ban od dva dana. jedan dan bi bio i ok, ali dva... nije lepo... sad vidim nekoga si tri dana banovao zbog spema. škk jebote? i počeo si svakave sitnice da smatraš spemom.

celte, ne brini, niko neće da bojkotuje. jebe nam se da bojkotujemo. ali imamo prava da kenjamo kako ovde svi previše kenjaju. chill.

Nisam razmišljao u tom smeru. To već vredi bojkotovati.
Ko oće da bojotuje novu ambalažu Jelen pivčine? Evo kizo i ja smo već potpisali. Što znači da nas je već dvojica. Više nego što bojkotuje sajt.

DOLE RELJEF JELENA!

Што тек сад рекосте, па ја јуче нисам бојкотовао Јелен. ПРАВДА ЗА БОЈКОТ! ЈЕЛЕН БЕЗ ГЕЈ АМБАЛАЖЕ!

Бојкот прогласили:
Киза,
Френки,
Реме.

celte nisi pročitao fejzov post. tu piše da se bojkotuje pisanje defki a ne aktivnost na forumu,

Апелујем поново на ауторе да обуставе сав рад на сајту, да престану да пишу дефиниције и да праве постере, пишу коментаре, и постују на форуму.

Ja bih rekao da ga ti nisi pročitao :)

koj vam je bre :)

samo da pomognem da ispunite svoj bojkot. da ne ispadnete ko razmazeni galamdzije sto pricaju a ne ispune to.
da vas ubacim na listu, moze?

А који је теби? Мене лично боле курци за стање овде, нисам толико пуко да ми живот зависи од неке виртуалне будалаштине. Али са друге стране, ови ликови озбиљно желе да укажу на неке проблеме који су се појавили (и ја сам их приметио, ал ко што већ рекох заболе ме) и пусти их да то искажу, никог не вређају, никоме не сметају, немој да зајебаваш више...

ЕДИТ: Ево и геј смајли да ме не банујеш због неке будалаштине јер ме то онда спречава у примарном циљу а то је писање, а не блејање овде... :)

Ima moderatora koji malo umiju da pretjeraju,ali ništa što je vrijedno bojkota.Što kaže Lemaja,imamo prava.

e ajde ne napadajte celta!!! covek radi do kasno, nedeljom, za nikakvu platu i ne treba mu ovo nerviranje

Ау видим ладно неко стављао тамо постер онај кајзенов. Па јбт људи, спрдња је све ово. Мојне да капирате све тако лично и то је то. У праву сте и једни и други и сад НАЈОЗБИЉНИЈЕ смотајте јебену буксну брате и опустите се.

Ево мени је нпр врх!