Prijava

Janpi odveži pertle.

RELJEFU JE MJESTO NA GEOLOŠKIM FORMACIJAMA! UAAA PEDERI!

А који је теби? Мене лично боле курци за стање овде, нисам толико пуко да ми живот зависи од неке виртуалне будалаштине. Али са друге стране, ови ликови озбиљно желе да укажу на неке проблеме који су се појавили (и ја сам их приметио, ал ко што већ рекох заболе ме) и пусти их да то искажу, никг не вређају, никоме не сметају, немој да зајебаваш више...

a jel vi svi kapirate da ste zajedno samnom toliko zamenljivi u ovolikom broju autora, i da kad god ode jedan fejsbukmanijak, dodje drugi.

a jel vi svi kapirate da ste zajedno samnom toliko zamenljivi u ovolikom broju autora, i da kad god ode jedan fejsbukmanijak, dodje drugi.

Što reče Bojanić u jednoj pesNi: "SVe prolazi, sve prolazi samo ti si istaaaaa aaaa aaaa"

Pravda za JAJO!

DOLE RELJEF JELENA!

RELJEFU JE MJESTO NA GEOLOŠKIM FORMACIJAMA! UAAA PEDERI!

A klasje na Lavljoj ambalaži? I još boja ona komunalna.

Što reče Bojanić u jednoj pesNi: "SVe prolazi, sve prolazi samo ti si istaaaaa aaaa aaaa"

Знам ту ствар, пева о доброј вутри!

Pravda za JAJO!

Šta je JAJO?

kao da gubiš vreme moderisanjem, a zapravo se nešto ni ne pretržeš od moderisanja

Јбте, лемајић, већ други пут данас коментаришеш модерисање садржаја. Извини, јел ти имаш неки увид у то ко колико дефиниција и постера брише па дајеш себи за право да причаш о томе? То што неко није активан на форуму и не води ментолске расправе са Зезатором и са тобом о интернет правди, не значи да не модерише активно.
Као што сам већ рекла, сајт би функционисао и да се не зна ко су модови.

a jel vi svi kapirate da ste zajedno samnom toliko zamenljivi u ovolikom broju autora, i da kad god ode jedan fejsbukmanijak, dodje drugi.

Ал' нема их непресушан број. Шта ћеш кад их више не буде било? Упиши мене тамо, кад се играмо, играмо се.

samo da kažem ovima koji ispravljaju kelta..
'alo bre. lik će kroz koji mesec biti fakin doktor nauka.
a vi?
-.-
grrr.

mrzim tu reč i mislim da ju je kolokvilajni govor izmenio i pridao neke.. rigidne značaje, ali.. iskompleksirani ste.

a jel vi svi kapirate da ste zajedno samnom toliko zamenljivi u ovolikom broju autora, i da kad god ode jedan fejsbukmanijak, dodje drugi.

АЈДЕ??!! А је мислио да сви и даље тугују за одласком Кувајлије, да га нико до сад није прешао на листи најпопуларнијих и да је он и даље у свим нашим срцима и та срања... Па јеботе, ја сам отишао на мењсец дана док сам био у болници нико није ни провалио да ме нема, Окс је припремао испите неке сад скоро и опет, једва је некоме пало на памет где је он...
Наравно да смо заменљиви, али ти не мораш да зајебаваш оне који сматрају другачије...

Što ne pobrišete ovde spem, kad već to radite na drugim temama ?
Zašto pričate o Jelen flašama i tako ismevate sve ono što je Fejzbuk rekao u prvom postu ?
Skretanje sa teme se ne toleriše na drugim temama, zašto bi se tolerisalo ovde ? Što sad ne pobanujete neke autore za spem ? :/

То што неко није активан на форуму и не води ментолске расправе са Зезатором и са тобом о интернет правди, не значи да не модерише активно.

Ali Milice... TI TO STALNO RADIŠ!

'alo bre. lik će kroz koji mesec biti fakin doktor nauka.

dobro, al opet ne menja cinjenicu da mi izmako space :)
posle kad se vec uvatise mi bilo glupoo da promenim.

A што ову тему не пребаците у Игре?