Prijava

Ufff dobar i ovaj !!

Kako kucam ip adresu i gde? Nikad to nisam radila a volim da igram kanter.

Prekopiraj adresu tj Ip i kad udjes Cs imas add server i tu prekopiraj..

Vučice, kopiraj IP 46.4.61.92:27034

Upali kanter.

Idi na Servers. Otvoriće ti se meni sa serverima. Idi na ADD NEW FAVOURITe - ima tako nešto. Tu kopiraj ovaj IP.
Na listi u FAVOURITES će ti se naći server Vukajlija.com. Klikni dvaput na njega. Otvoriće ti se prozor koji traži šifru. Tu kucaš - kuvajlija. I to je sve.

Брате, само кад би модели оружија у сорсу били бољи, и мало енџин кад би поправили, прешао би на њега. Овако, бољи ми 1.6.. 1.3 наравно мајка, због стрејфа, али од ових новијих гована јеаншес'.

Nego ljudi, iz čista mira mi se desilo nešto sa igricom. Prebacila se na srpski, a nisam je pečovao. Još imam dve opcije quick awp, tako neki kurac. Mislim da se uzjebalo nešto.

To se i meni desilo kad sam pristupila nekom serveru, ne ovom, nekom drugom.

Ceo meni mi je prešao na srpski, i dobila sam u vrhu ponudu da odem na Cyber Shark server, čini mi se.
Ne znam da li je virus ili samo promocija.

Zna li neko da mi kaže?

i dobila sam u vrhu ponudu da odem na Cyber Shark server, čini mi se.

Ja tako za AWP. Valjda nije virus, mrzi me da reinstaliram. Ono, baš sam juče i ulazio na neki AWP server.

nece da udje. Loading ide do kraja i krene igra i vrati me na glavni meni

Zasxto ktitori imaju jacxe metke?

nece da udje. Loading ide do kraja i krene igra i vrati me na glavni meni

I meni isto.

Буксетино, држао сам више сервера сад имам само један мој + овај :)

koja je fora... pise mi server not responding

Ceo meni mi je prešao na srpski, i dobila sam u vrhu ponudu da odem na Cyber Shark server, čini mi se.
Ne znam da li je virus ili samo promocija.

А то је значи. Пошто сам ја добио понуду за Зајечар, ти за Сајбер Шарк а Гамби за авп контам да је у питању само промоција. Вирус ФРИ! :)

Буксетино, држао сам више сервера сад имам само један мој + овај

Ко зна, можда се ми и знамо преко мртвог ћантера. :) Играо сам ја пре, држао десетак сервера, ал' ме сморило администраторисање (јер не играм кад сам админ, само пратим играче) и баталио све.

Буксетино треба ми помоћ имаш пвт

људи не могу се конектујем јбте... Е а админ сам лололол

E mogu ja da budem admin? Ja jebem.