Prijava

Скинуо сам Дивајн Винд и неке печеве за орклопе и униформе, па не да сада игрица јебе, то није нормално, слаб сам економ али сам џенерал на нивоЈу. И хајде људи није ваљда да смо ми једини гикови који су играли или пробали да играјају, пишите нешто, ког сте водили шта сте освојили, ког сте зајебали...

Пази шо сам ја ладно отворијо ову тему...
Него какви су ти ти модови за оклопе и униформе?

Па да не буде исти један копљаник већ оклопник са штитом и грбом нације. Али када крене доба реформације, мења се наравно, онда носе оне униформе са лаким штитовма, а за револуционарно доба имају униформе. Избацићу овде линк само да га нађем.

http://se.gamersgate.com/img/screenshots/DD-EU3WEST/235592_eu3_western_sp_04_medium.jpg овако нешто, само још линАл да нађем...

ЕДИТ: http://thepiratebay.org/torrent/6630511/ Овде чини ми се.

Preteska igrica za mene ne mogu da se povatam nikako. Osvojim ja Zetu i onu Wallachu ili kako vec nekako al kako da napadnem nekog treceg kad su saveznici sa turcima, ugarima ili venezijom?!

I da kako da otkrijem one nove teritorije koje su sive na pocetuku?

Ja je mećala da se skida (trojku), ionako nemam pametnija posla, pa će vidim šta je to...

Au, do sad nisam ni video ovu temu...Igram ovo godinama, trojku sam skinuo pre 6 meseci i poceo odmah sa Srbijom i postao car Svetog Rimskog Carstva i sve zemlje istog ujedinio i sve moguce kolonije pokupio i drzim vise od pola sveta...

Да бисте открили нове територије морате да имате истраживача и да га доделите неком одреду. Експлорер. Да би сте ушли у Свето римско царство морате да имате неку провинцију која је зелена на мапи оној која није политичка заборавио сам која је мапа играо сам игрицу пре милион година.
Постоји лепо читовање. Идете тамо где сте исталисали игрицу и у текст (тхт) фајловима измените карактеристике земље којом играте (Србија рецимо). Шазнам, ту можете одмах на почетку да доделите себи провинцију Србију, а једноставно је. Постоји фолдер са свим провинцијама у Програм фајлсу, тамо свака има свој докуметн са подацима. Културу мењате тако што код cultutre упишете сербиан а припадност неке провинције тако што поред уместо рецимо АУС или ХУН или ЕНГ укуцате СЕР.
Ко оће да читује нек ми се јави, ортак и ја смо направили приближно исто уређење као сада што је у србији, мењамо председника на сваке 4 године, народ га бира, имамо чак и нову веру, а успели смо да натерамо током историје да се Прусија уједини у ГЕРМАНИ, а од сценарија смо променили продор турака и ставили смо још много ствари....

Пичио сам Крусејдер Кингс, а то је ваљда засновано на овом. И то сам БАШ дуго играо. А и Хартс оф Ајрон ИИ. Освојио са Југом цео свет. Прво кренем са Швабама, "помогнем" развој Југославије, онда мало пред ИИ светски рат сачувам и отворим, али са Југом. Хехе, који сам бећар.

Ја кад уђем у Крусејдере боле ме очи колико ништа не разумем, интерфејс је благи ужас, скоро ко нова Вукајлија.

Цепам са Данском мало, хоћу да направим викиншко колонијално царство по Балтику и Северној Америци...

Treba mi pomoc. Kakve su ono ratne subvencije jel to da naredis nekom da ti placa ili ti placas nekom? i kako da postavim generala na celo jednice nakon sto ga kupim i gde je on uopste nakon sto ga kupim?

Ратне субвенције не знам, мени су нешто као Тевтонци плаћали као испомоћ јер смо савезници... мада не капирам нешто то, ја фурам трговину и цедим становништво ратним порезима.
Па генерала унајмиш па одабереш јединицу која ће да командује, имаш линију "Но Лидер" кликнеш на њу, и избацује ти прозор са слободним генералима, узмеш једно име и онда добијеш јединицу са генералом...
Сад чекам кад кренеш да питаш како да селиш јединице са флотом...

lololol to znam nego me nervira sto ne mogu da podelim sa vama kako sam jebao turke kad uvatim print u igrici ono snimi desktop :S Kacam neuk

Московија шије све редом, једем мале руске књажевине и правим велико царство руско ускоро...

А и Хартс оф Ајрон ИИ. Освојио са Југом цео свет. Прво кренем са Швабама, "помогнем" развој Југославије, онда мало пред ИИ светски рат сачувам и отворим, али са Југом. Хехе, који сам бећар.

Kaci šaban. Bez tih zajebancija, na pošten način, osvojio Evropu, biski istok i počeo malo u Africi. Ali onda te naguze Englezi. Treba samo čekati da švabe krenu na Sovjete, i onda ih sdžgaš ozdo. Moš onda ladno i Poljsku da sjebeš. Italija je gola kurčina. Švicarci tvrd oras.

Nego imam neki bag pod normalnim okolnostima sejv je 20mb a meni se nesto izbaguje i postane 500mb i onda ne mogu da udjem baguje uzas propalo mi veliko serbsko carstvo zbog toga imao sam oko 17 teritorija a igrao preko 120g :S

Jebiga. Ostaje mi samo da se nadam da ce mi bogovi samonametnute apstinencije i krive kicme oprostiti. Jednog dana.

Шта је боље, Еуропа 3 или Викторија 2? И да ли негде има Србије? Ајмо уз неки аргумент молим да видим шта да скинем.