Repstacija sporta Košarke

  1. I STEFI IH TRPA TROJKAMA

  2. Jebem mater komentatoru sa Arene 1

  3. Mozda i toga ima. Ne mogu da se radujem sa Kalinicem, pa da mu jebem mater.

  4. E to brt, to je falilo

  5. Znaci ne radujem se porazima, ali ako je kalinic tuyan podnecu.

  6. Jel ovo jovic prska po sahovnici?

  7. Jel na kroatskom ekran znaci blok?

  8. Mogu samo da zamislim koja je frka Petrovicu u zivotu da slucajno u pekari ne zatrazi hleb.

  9. Jbt ovo samo Hrvatima može da se da

  10. Imao je Jović takve momente :)

  11. Taman htedoh da napišem da smo bez Tea, Bjelice i Bobija negte tu u rangu hrvata, ali izgleda da bismo ih dobili i sa igračima metalca

  12. Nije mangup dripac, nisu to ova đubrad što se danas šetaju gradom. Mangupi su vaspitana deca, spremni na život. Nisu pičke. Ni cinkaroši.

  13. Bombas što si ograničen brt? Ja se radujem kad se tipa Bogdan Bogdanović raduje

  14. 86 POENA NA KURAC MALO LI JE

  15. Ali koliko je to jace od njih, neopisivo.

  16. Jbg nije 12 nego 9 ali prognoziram jebem kevu, da smo kompletni pisali bi po njima kako ocemo jebena niza kosarkaska rasa su

  17. Bombas što si ograničen brt? Ja se radujem kad se tipa Bogdan Bogdanović raduje

    Ama brt jace od mene, sta ja mogu sad. Ne umem da glumatam. Jel kapiras ti Nolu da padne avion, ja bih se pocesao po mudima i nastavio da gledam komediju na TV-u.

  18. Rekao bih da oni nisu loša ekipa uopšte kad ne igraju protiv nas

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.