Repstacija sporta Košarke

  1. Jbg nije 12 nego 9 ali prognoziram jebem kevu, da smo kompletni pisali bi po njima kako ocemo jebena niza kosarkaska rasa su

    Provalio sam da umes oko tog predvidjanja.

  2. Jebiga, što su Ameri za ostatak sveta, mi smo za ujke, jedino univerzitetsku reprezentaciju da pošaljemo...

  3. To za Nola ok je i meni se jebe tačno.
    Basket pratim oko 3 godine XD i isto mi je sasvim kad Kalina da hrvatima s pola ili Bogdan ne glumatam jbg

  4. Ne znam da l si svestan da se takvim stavom ne razlikuješ od Rasnog fazon

  5. Lako je tebi kad pripadas srpskim navijacima. A ja ceo zivot slusam da smo dodjosi, da nismo Srbi, da smo mali klub i kompleksasi... i onda to utice na mene.

  6. TO ŽELIŠ BOMBASE????

  7. Бохор
    Ne znam da l si svestan da se takvim stavom ne razlikuješ od Rasnog fazon
    Ma na ovo sam mislio al si se ubacio

  8. A jbg, od svojih uverenja nisam odustajao ni kad sam bio kidnapovan u africkim dzunglama, ne verujem da cu odustati zbog toga sto me neko poredi sa Rasnim.

  9. Ma gde te poredim Rasni je degenerik jbg a ti si gotivna glava jer umeš da daš i da primiš šalu što reče jedan mudar čovek.

  10. Zašto kidnapovan bio si?

  11. Nis specijalno, neke crnje su mislile da im sleduje vise zelembaca nego sto su dobili, ja mislio drugacije i to je to.

  12. Lol. A ja ostanem dužan 20 din u prodavnici i cimam se dok ne odem da odnesem

  13. Nisam ni ja drugaciji, samo ovaj put se nije radilo o mojim parama, a i nisam bio kriv. A kad je tako nes me jebat.

  14. Velike pare su uvek tuđe pare.

  15. ih sto ti je mudrost u picku materinu

  16. Jel na kroatskom ekran znaci blok?

    сереш да су скрин превели као екран?

  17. a ti si gotivna glava jer umeš da daš i da primiš šalu što reče jedan mudar čovek.

    Bravo za ovu staru kinesku poslovicu :D elem, jako će se karirani cimati da ne budu na mestu koje vodi na nas u 1/4 finalu, mislim čak da će morati i da ispadnu, kao protiv Češke što su, samo po cenu da im se ne zabijaju trice sa pola u poslednjim sekundama

  18. Hrvati fali ono što nama fali u fudbalu. Jebiga, imaju očigledan nedostatak kolektivne košarkaške inteligencije.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.