Repstacija sporta Košarke

  1. Najprosecnija moguca ekipa....ovolko kosarkaskih anonimusa nema ni angola, bircevic, jovic, micic, simonovic...bukvalno niko ni u evropi ne zna za njih

  2. JOKIĆ MARŠ IZ REPREZENTACIJE

  3. I to forsiranje tih debila stomac bircevic jer eto dobri su momci...ma duvajte kurac, guduric ne sme da sutne ni zadnji napad na kos

  4. Гудурић изгуби лопту и кад га пусте задњи напад

  5. JAŠI KONJE TELE GLUPO

  6. Ova utakmica imam osecaj kao da sam gledao andriju milosevica kako prica viceve

  7. Evo kad se ukljucili u studio keselj se smeje sav srecan jer smo izgubili jer on nije u ekipi

  8. Bolje i kešelja da smo vodili nego invalida micića

  9. Micic bas kao neko dete kad ga puste sa starijima da igra basket

  10. Šta se menja sad u nokaut fazi? Na koga idemo?

    Nisam pratio jer sam naivno mislio da smo jaki.

  11. idemo na argentinu u četvrtfinalu i ako jnekim čudom to prođemo na amere u polufinalu

  12. Znači borba za bronzu u najboljem slučaju.

  13. Loš dan, loše izmene na početku druge četvrtine. Ima dana kad te neće, bolje da to bude sad nego u nokaut fazi.

  14. nadam se da bogdan nije umro od 36 minuta na terenu

  15. nije mi jasan ovaj guduric. ja ne znam, mislim samo da je jednu trojku dao ovog leta na prosloj tekmi a inace na ostalim tekmama ukljucujuci i pripremne (bar ove koje sam gledo) promasio je sve sto je mogao i to vecinom otvorene suteve i zicere. mislio sam da je napredovo i da ce biti vazan sraf u reprezentaciji ovo prvenstvo jer jbg potpiso je nba ugovor al u praksi je i bircevic za njega dzordan. lik ima nevidjenu tremu kad igra za repstaciju

  16. "Dajte mi 6 Kobija i pokoriću Kinu." - Greg Popović

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.