Prijava

Zlata su osvajali jednostavno fizicki najspremniji tipovi u Evropi. Zoran Savic, Obradovic koji kidise u odbrani i slicno... produzeci sa Grcima 97sa Argentinom 02... jednostavno vidis kako izgube gas a nasi melju.

Samo delimicno tacno. Mleli su jer je pola tima u svakom trenutku moglo da sune trojku sa 9 metara. Sad lupis flaster Bogdanu i to je to. Lucici, Bircevici, Simonovic, Jovici i Gudurici ne ubacuju trojke u poslednja 2 minuta kad se lomi rezultat. Osim ako ne naprave korake.

Pa Bodiroga je odrao napucane amere, a realno je fizički na nivou trećeg gudala u sinfonijskom orkestru.

zlata smo osvajali jer smo imali muda do poda

Braćo, izgubismo od svicerland. Kvalifikacije neke. Valjda koš u poslednjoj sekundi. A i do gruzije smo izgubili, sad imamo 1:2.

Cisto da se razume tezina situacije, ovo je ekvivalent tome da ih mi pobedimo u hokeju. Ili da pobedimo ameriku u bejzbolu tako nesto.
Poserem se na ove kvalifikacije sa trecim timovima koj kurac sa fibom?

Nisam gledao, naravno ali... koje su realne sanse da mi ne odemo na ep? 0%.

Menjam perfektne kvalifikacije sa skorom 10-0 za jedno polufinale EP.

a kako god, jebes kvalifikacije sa 3. timovima. nije fer ni prema igracima jebu se po kvalifikacijama, onda dodje neko iz nba i nema vise mesta. mogli su nesto da usklade sa nba i evroligom, taman bi i reprezentacije malo uigranije bile.

Gresis, ja da sam 3. tier ozbiljnog kosarkasa, bila bi mi cast par tekmi da odigram u kvalifikacijama, stavim to u cv.

Ovo je poraz milenijalaca. Ne znaju da se postave kako treba, a zakucaju više puta nego ranije reprezentacije za ceo turnir (jer su si protivnički igrači znali gde da stoje, pa nije bilo prostora za zatrčavanje). Rade samo fensi stvari i prime 93 poena od Švajcarske.

Petrušev je novi Jokić, samo da potraje klinac.