Prijava

Sa početkom letnjeg raspusta smo svedoci prave poplave copy/paste definicija, plagijata plagijatovih plagijata, facebook fora i tako dalje, da ne smaram, X puta pominjano.
Moj predlog je, ako je nekako izvodljivo, otvoriti posebnu sekciju gde bi pravila bila drugačija, pa nek' se igraju tamo deca do mile volje.

гегегегегеге, предшколско!

Da provedu barem 3 meseca na Vukajlijici, pa da onda mogu i na pravoj da postuju.

Шекспире питање је сад - пити или не пити! :)

Hmm... ja to zamišljam ovako:

Modovi primete nekog tavog koji je na nivou predškolskog uzrasta, i nalepe mu neku nalepnicu "preusmeren". Svaki put kad se uloguje na Vukajliju, on bude prebačen na tu Vukajlijicu. Tamo su generisani autori (botovi), koji će da mu ocenjuju defke (pretežno plusevima), da mu komentarišu "bravo majstore, plus", a autorčić će da bude srećan i zadovoljan zbog veličine njegove virtuelne popularnosti, neznajući da je u matriksu.

аблаблаблаблабла који трол од теме.

Modovi primete nekog tavog koji je na nivou predškolskog uzrasta, i nalepe mu neku nalepnicu "preusmeren". Svaki put kad se uloguje na Vukajliju, on bude prebačen na tu Vukajlijicu. Tamo su generisani autori (botovi), koji će da mu ocenjuju defke (pretežno plusevima), da mu komentarišu "bravo majstore, plus", a autorčić će da bude srećan i zadovoljan zbog veličine njegove virtuelne popularnosti, neznajući da je u matriksu.

Може! Тролуј багру!

Ne, jednostavno sam mislio da ih sklonimo nekako od "pravih" defki, na bilo koji mogući način. Jebiga, izgubio sam volju da čitam!

Barracuda
Hmm... ja to zamišljam ovako:

Modovi primete nekog tavog koji je na nivou predškolskog uzrasta, i nalepe mu neku nalepnicu "preusmeren". Svaki put kad se uloguje na Vukajliju, on bude prebačen na tu Vukajlijicu. Tamo su generisani autori (botovi), koji će da mu ocenjuju defke (pretežno plusevima), da mu komentarišu "bravo majstore, plus", a autorčić će da bude srećan i zadovoljan zbog veličine njegove virtuelne popularnosti, neznajući da je u matriksu.

aaaaaahahahhahahahahhah genijalno!
zazazazazazaza

Бара је рођен за неког врхунског манипулатора.

ne znajući da je u matriksu.

Ja još ne vidim i ne osećam da mi je koji autorčić uša' u rč.

Sa početkom letnjeg raspusta
deca

Која је више фора да се прозивају деца на Вукајлији??!!
Па јеботе ја сам дете, а не пишем фејзбук плагијате и јутјуб форе! Такође, има још одличних аутори који су по годинама деца (пример - Матрикс, ХујоСмрад, Џанки...)
А с друге стране постоје персоне које су старије од мене па се понашају идиотски и једу говна!
СТОП СТАРОСНОЈ ДИСКРИМИНАЦИЈИ НА ВУКАЈЛИЈИ!!!!

Донекле је Лоле у праву... Ја сам имао 16 кад сам дошао 'вамо и знам како је. Мада, када неко покушава да аргументује своје тврдње тиме што је старији 5 година, ту нема ни шта да се расправља, мада, чињеница да је генерација '96 дала неколико страховитих аутора. Страховитих по неограниченој способности смарања. То је све, извин'те на офтопику.

ЕДИТ:Извин'те помеш'о сам теме, нисам офтопиковао.

LOL, ne radi se o deci po godinama nego o infantilnim osobama. Tu rojicu što si nabrojao i tebe nikad nisam posmatrao kao klince, štaviše, zapanjio sam se kad sam saznao Dzankijeve godine, a on realno nije najjači od vas četvorice.

Pizdim i ja što po ceo dan pičim minuse na silna sranja koja čitam, ali za poneko zrno bisera koje iskoči povremeno vredi otvoriti gomilu praznih školjki. Nisam za ovu vrstu razdvajanja, ali bi mogla da se uvede neka negativna gradacija autora, tipa "ako je autoru obrisano 60% definicija u poslednjih 48 sati, skida mu se jedna definicija dnevno dok ne popravi prosek, ako je 80% brisanih ostavlja mu se jedna dnevno" - samo sve to se relativno lako preskače uplatom ktitora.

Ostaje samo da modovi rade više posla, a mi da im pomažemo koliko možemo. Recimo, da se uvede ključna reč kao što je Facina kifla - kad vidiš KIFLA! na komentaru, obratiš pažnju odmah da to možda treba brisati. Možda bi to ubrzalo čišćenje.

Aman, ljudi, nisam mislio na godine starosti, nego jednostavno na one fore sa facebooka i slično zbog kojih sam popizdeo. Jesam se debilno izrazio.
Poenta je bila u tome da im se da odvojen prostor od redovnih definicija, pa nek pišu šta hoće. Ne možeš nikome da zabraniš da se registruje, ne možeš da mu zabraniš da piše šta hoće, niti da otvara po 100 naloga. Komentari posle takvih defki ne daju rezultata, niču k'o pečurke posle kiše, ne odustaju. Nekome je i to zanimljivo. Pa bar ga neka tamo i nek' uživa

Ma neka ih, šta ima veze, ja krenem da čitam i od tri strane dam 2-3 plusa, pa kad raspalim minuse, a srce mi ovoliko, širi ruke. Al' zato redovno čitam one koje pratim, kvalitetnije autore ko što je facafaca, nabijem ga na kurac što mi ote 23 mesto.