Prijava

Samo radi pokušaja nekakve objektivnosti i možda zaludne borbe protiv besomučnog i bezumnog etiketiranja od strane priučenih novinara i ADD konzumenata:

Anders nije ni hrišćanski fundamentalista ni mason, što je jasno svakome ko zaista pročita nešto od njegovih spisanija.

On je anti-musliman i Templar, ali to "Templar" je neki blentavi kao neo-templarski red koji je navodno osnovan 2002. u Londonu, a meni deluju kao da ga je praktično on sam izmislio. Za sada nema nikakvih dokaza da zaista i postoji i ima druge članove.

Koliko mi idu na kurac naši nepismeni, jadni, otaljavački i uhlebljivački novinari, ne mogu da opišem. Čast izuzecima, ali brate baš ih je malo.

Др Јанковић
И да додам, наслов теме заиста делује као да је истргнут из дневних новина баш због акцента на речи ''монструм''. Привлачење пажње или?

To ne svakako. Logicno je da coveka koji izvrsi ovakav zlocin nazovem monstrumom.

Ako je pucao iz rasne mrznje, zasto je pucao po svom narodu?

Није пуцао због расне мржње, него данас сваки папан може да буде новинар. Или намерно пишу те глупости.
Лик је анти-исламски и анти-мулти-култи настројен. Ти клинци што их је побио су били подмладак неке левичарске странке, која промовише супротна схватања.
А и кога год да је убио, тиме скреће пажњу на своју "ствар". А и ко зна шта се дијаболи све вртело по глави итд.

Ako je pucao iz rasne mrznje, zasto je pucao po svom narodu?

Zamisli kamp omladine LDP-a! Šta ti prvo pada na pamet?

Oduševi me iz čega sve ovde može da nastane diskusija.

Zamisli kamp omladine LDP-a! Šta ti prvo pada na pamet?

+
ratatatata

Zamisli kamp omladine LDP-a! Šta ti prvo pada na pamet?

Da si dijabola koja svojoj zemlji, već sjebanoj negativnim priraštajem, ratovima, osiromašenim uranijumom i nezaustavljivom emigracijom, škodiš dalje ubijanjem ovo malo podmlatka što ih je ostalo živo i zdravo, premda sjebanih političkih stavova. Nisu oni krivi sxto su takvi, decxko!

A šta ovde očekivati?

Apsolutno ništa, ako svi odu/umru/budu ubijeni jer glasaju za nepodobnu stranku.

edit:ako se ovo iznad uopšte odnosilo na moj post:)

edit na edit:nije:)))

Čemu koji kurac postoje politički kampovi? Alo! Jebo im ja mater svima, i roditeljima koji šalju svoju decu u najpodobnije stranke, i ko zna koga ko je pogurao ovog majmuna.

da je srbin poginuo, sve bi boleo kurac.

Opet represija nad vaskolikim srpstvom.

Umesto da su ta deca otišla u neki košarkaški kamp, ili da su ih roditelji poslali na neku ekskurziju pošto Norveškoj radne akcije više ne trebaju..Poslali su ih u elaboristički kamp.

Čini mi se da je pozadina ovoga mnogo mnogo veća. Prednosti interneta su i te što manipulativne organizacije mnogo lakše mogu da dodju do labilne budale i, ubedjujući ga kako će biti heroj i spasilac, iskoriste ga za upravo ovakav poduhvat.

Sa kojim ciljem? Destabilizacija, strah i poslušnost. Poruka da ovo može da se dogodi i u stabilnim i mirnim rwgijama, kojima ne fali apsolutno ništa. Drugo, Norveška odustaje od Libije u trenutku kada se amerika gadno finansijski ispucala.

A ko zna šta je treće, četvrto, sedmo..

Amerika ne sme da izgubi rat. I ako ga izgubi, ne sme ga izgubiti. Oni su pobednici, prosečan amerikanac ne sme se osećati drugačije - neće time biti zadovoljan, a nezadovoljni ljudi nisu dobri po.. Pošto su udarili kurcem o ledinu, tražiće da se i druge zemlje isprse za taj rat. Što znači - ako još nekome padne na pamet da batali napad na Libiju, može očekivati isto ovo i u svojoj zemlji. Ili nešto još gore..

Melk, Amerika i ne učestvuje pretjerano u Libiji. Najveći dio "intervencije" sprovode Britanija i Francuska. Što se i vidi po rezultatima. No, odosmo s teme. Kojoj treba katanac.

idi jebi nesto i prestani udarati kurcem okolo!

Хедлајнс........................

Норвешки монструм побио људе да би се наставила интервенција у Либији! Написао хиљаду и по страна да би заташкао ово! Исповест преживелог дебелог Норвежанина: преживео сам само зато што сам потписао петицију за смену Гадафија!

fak jea..o tome smo i pricali

Норвешки монструм побио људе да би се наставила интервенција у Либији! Написао хиљаду и по страна да би заташкао ово! Исповест преживелог дебелог Норвежанина: преживео сам само зато што сам потписао петицију за смену Гадафија!

Opet nema Srba, sramota.

da je srbin poginuo, sve bi boleo kurac.

Opet represija nad vaskolikim srpstvom.

ZASHTO NAM NE VOLITE SRBINA NORVEZANI DECHKO?