Na današnji dan umro/la je...

  1. Brt ako je to ono dete iz Dečaci Pavlove ulice, on je umro dosta davno od zapaljenja pluća, možda su tek sada preneli vest.

  2. ripčina mršava legendo

  3. Brt ako je to ono dete iz Dečaci Pavlove ulice, on je umro dosta davno od zapaljenja pluća, možda su tek sada preneli vest.

    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR4Z7Kau03yPFL_xLyue9gEQ0LvDdSYF-vgGIXIhzxrSg&s

    Misim da se nije zvao Robert

  4. U pravu ste, zvao se Ernest.

  5. Sad sam guglao, Erne se zvao, teorije nije bilo da se setim

    Jel ima neka moderna ekranizacija romana, moglo bi to da se odgleda što da ne, od čitanja bole oči

  6. немечек он је био нешто у оној ТВ Авали која се угасила давне 2012е године
    сећам се да су они што су правили свако добро зајебанцију неке 2010е требали неку мини анимирану серију да емитују на авали а немечек то одобраво па га хвалили РИП ЛЕЂЕНДО!

  7. Jeste realni bre, lik radio u zlatno vreme pinka kao urednik filmskog programa, do jaja filmove prikazivali itd, vratite mi moje detinjstvo, kajganu itd

  8. bio u rok mašini dok još postojala dobra muzika ovde

    ko poslednji izađe itd itd

  9. Zaradovao sam se necu lagati

  10. из твојих уста у божије уши

  11. Pa da ga sinčina nasledi, jer je tako u mogućnosti

  12. па можда се и хантер предозира и цркне ионако је кокаински овисник

  13. bajden biljka ziveo cica samo napred niko ne zeli zlo biljkama nek unre ona zlokoba naslednica olbrajtove hiltonka

  14. не заборави вашингтонског сексуалног манијака билија клинтона

  15. Bil decko papucar for lajf njega tek zalim pored ove rospije doceko dabogda 105dina pored skota

    Trenutni drugosrbijanski a i zapadni san za mir u svetu je da krepa putin iako je vec pajsad x3 rikno octo bez oruzja lesina

  16. Koj kurac žaliž klintova si normalan

  17. Caro djeluje mi da me manje gotivis od izbora, mislio si da sam nestorijanac a ne drugosrbijanac

"http://vukajlija.com najjača stranica u ovom dijelu galaksije!"

@sandrinho | 18. April 2010.