Na današnji dan umro/la je...

  1. Милић Вукашиновић

  2. padre da se zaposli u grobarskom komunom sutra bi dobio otkaz

  3. dik marti, lik iz svice poznat po tome sto se vise trudio oko kosova nego sve nase vlasti u zadnje 23 godine

  4. Да, сећам га се. он је заправо био позитиван лик, само шта ћеш, по имену и презимену ме подсећа на Робин Кука, Тони Блера и тако те НАТО зликовце. Кад му чујем име, као да се ради о неком НАТО зликовцу.

  5. Neće srpska
    Zatajiti ruka
    Kad zapuca
    Na blera i kuka

  6. Nije djovak vec je sampras jebace te mr landras (canak)

  7. марио загаљо рип леђендетино

  8. Miroslav Živanović-Pile, grupa Alisa.

  9. Баба Анка из Трнаве.

  10. ја нисам ни знао да је макси џез умро у ствари можда јесам ал сам заборавио у том име
    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b9/FxOiAoqWcAIhadV.jpg

  11. Франц Бекенбауер, јуче додуше.

  12. јебо те нереално је да инфомације касне по један дан о смрти играча као што је бекенбауер је л се наши новинари баве новинарством или рекла казала информер блиц шемама мајку вам јебем у пичку коштате од 60 до 80к динара клошари клошарски

  13. ал видим да и ове фудбалске странице тек од пре 2 3 сата пишу да је умро значи донекле није до наших назови новинара ал ово горе храњење курцом моје њих ипак стоји

  14. Kajzer Franc, legenda

  15. Салем Сихирлић

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010