Na današnji dan umro/la je...

  1. Eeee moooj plidu ima tu istine bio sam ubedjen da si na nestorijanskih 432Hz a uzelo te drugoalijansko grotlo pod svoje. Pao si mi u ochina true

  2. Bukv kroz skeletonovu temu se rivilovalo ko je chiji mogu sa sigurnoscu da kaem da ovim sajtom vlada cista drugosrbijanstina

    Sacica nestorianaca avantgarde druga najjaca struja ovde. Skeleton i bulg jedini gasali za pajsad POKS koji ide pod ruku sa djilasoidima lolo sendvicari cutali a ima ih sig (hotul i ekipa)

  3. Nznm voleo bih da izađu ovi iz ormara što gladsli za sns kao nznm brt ko glasa za njih a fazon pola izašlih na izbore dali glas njima
    Koj kurac se stidiš, čega bajo, što ti frka pobro, te blam, zbog čega si onda glasao za njih, koja fora onda stvarno ne kapiram si uslovljen, zaprećen, potplaćen, ideali, objasni liče?

  4. Nemau muda pisnu popisani bukv sta god da kazu fejlara pa su odabrali opciju cutanje je zlato samo da me ne provale

    Zna se ko su ti mejmuni a ne skidaju se odavde

  5. Inache bomb ckode me jako neprijatno iznenadio onaj lvl pasivno agresivne drugosrbijanstine nikad to nisam ochekivo

  6. Znači
    P I Č K E
    I
    Č
    K
    E

  7. https://www.imdb.com/title/tt7008682/

    Sjajno, Sam Esmail genije. Apofise, tebi će se posebno svid'ti serija.

  8. хехеахха

  9. Glazgove promašio si

  10. Ау брате, Деки Милојевић

  11. РИП легендо

  12. Jebem ti internet I vesti. Jako lep dan mi bio, pogledam sportske, i kao da me neko kantom govana zalio...Toliko rada I truda, volje, muke, napora, odricanja...Da izgradis sebe, karijeru, brak, porodicu...Postanes uspesan I ostanes normalan covek, I sve to u trenutku zbrise srcka, saobracajka, zemljotres, zalutali metak ili jedna od hiljadu drugih stvari. Jebote.

  13. greota bilo indicija da ce pregura

  14. Знаш како, не знаш шта да очекујеш после тога.

  15. mozda mu se od preteranog fizickog napora ostetilo srce.umiru mladi sportisti ne znam o cemu se radi, valjda vode racuna o tome.

  16. ma vakcina sig (sig)

  17. e da verovatno je to

"Zarobljen na Vukajliji već 2h. *_*"

Nikola Trajković | 14. Mart 2011.